Еще один памятник в Одессе стал жертвой вандалов

Вчера, 8 июня 2021 года, во время планового осмотра объектов, находящихся на балансе Коммунального предприятия "Сервисный центр", сотрудники участка по обслуживанию объектов монументального искусства зафиксировали акт вандализма. Неизвестные исписали плитку, которой отделан памятник воинам-интернационалистам, погибшим в Афганистане, "Печальная память века", и парапеты вокруг комплекса.

Специалисты оперативно устранили надписи и привели в надлежащее состояние прилегающую территорию.

* * * * *

Відповідальність за пошкодження комунального майна.

Кримінальний кодекс України

Стаття 194. Умисне знищення або пошкодження майна

1. Умисне знищення або пошкодження чужого майна, що заподіяло шкоду у великих розмірах,

- карається штрафом до п'ятдесяти (850 грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Стаття 296. Хуліганство

1. Хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом,

- карається штрафом від п'ятисот (8500 грн) до тисячі (17000 грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п'яти років.

2. Ті самі дії, вчинені групою осіб,

- караються обмеженням волі строком до п'яти років або позбавленням волі на строк до чотирьох років.