Глава Одеської ОДА очолив Палату регіонів

Палатою регіонів Конгресу місцевих і регіональних влад керуватиме очільник Одеської обласної держадміністрації Сергій Гриневецький. Його кандидатуру було підтримано на засіданні Палати регіонів у Дніпрі. Також було обрано заступників. Ними стали керівник Чернівецької облдержадмінстрації Сергій Осачук і голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва.

Зазначається, що ці кандитутури були висунуті Офісом президента.

Як відомо, Конгрес місцевих та регіональних влад є консультативно-дорадчим органом при президентові України. Його було створено замість Ради розвитку громад і територій. У його складі діють: Палата місцевих влад і Палата регіонів. Конгрес створили у лютому поточного року на кшталт структури у Європейському Союзі.

Днями в Офісі Президента анонсували зміну очільників ряду облдержадміністрацій, пояснивши це “проблемами в деяких областях”. Кадрові рішення будуть ухвалені протягом двох тижнів. Наразі шукають кандидатів, зазначили там.

Нагадаємо, депутати хочуть звільнити голову Луганської облдержадміністрації Сергія Гайдая. Відповідну постанову підтримали після заслуховування звіту тимчасової слідчої комісії щодо масштабних пожеж у області минулого року.

Також ми писали, що в Офісі президента повідомляли, що через пів року буде проведено конкурс на голову правління НАК «Нафтогазу».