Постраждалим від насильства одеситкам надають допомогу в пошуку роботи

У Центрі соціальних служб Одеської міської ради відбулася робоча зустріч за участю спеціалістів Центру, представників громадських рухів "Шлях до дому", "Вітер змін" та громадської організації "100% життя".

На зустрічі обговорювалося питання взаємодії в рамках проєкту "Посилення національних і регіональних механізмів побудови адаптивної, підзвітної та економічно ефективної системи протидії та запобігання насильству за ознакою статі".

Жінкам, які пережили насильство та перебувають у притулках/денних центрах/кризових кімнатах, пропонується допомога. Зокрема, надаються консультації кар'єрних радників щодо здобуття професійних навичок та індивідуальна підтримка на всіх етапах пошуку роботи. Також планується організація професійних курсів для таких жінок з метою розширення можливостей працевлаштування.

Під час заходу обговорювалося питання підтримки ініціатив соціального підприємництва для жінок, які пережили насильство та перебувають у притулках/денних центрах/кризових кімнатах, створених за фінансової підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення у партнерстві з МБФ "Українська фундація громадського здоров'я".

Крім того, було розглянуто питання надання соціальних послуг за результатами оцінювання потреб осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах.

Учасники зустрічі зазначили, що заснування соціального підприємництва допоможе створити робочі місця для клієнток, що прискорить їх соціальне відновлення, допоможе в побудові вільного від насильства життя, подоланні травматичного досвіду.

Увага! Проводиться набір на онлайн-курси за такими напрямками:

- програмування;

- вебдизайн;

- тестування;

- прожект-менеджмент;

- адміністратор готелів/ресторанів;

- помічник керівника;

- торговий представник, мерчендайзер;

- оператор call-центру.

Також проводиться запис на онлайн-курси з фінансової грамотності та менторської підтримки (для особистого розвитку жінок).

Найближчим часом заплановано офлайн-курс для перукарів від L'Oreal, а також стажування в готелі Radisson з подальшим працевлаштуванням.

Всі послуги (процес навчання) надаються на безоплатній основі.

Телефони для довідок: (048) 784-92-17, (048) 784-92-67.

Довідка

Центр соціальних служб Одеської міської ради проводить соціальну роботу з сім'ями, дітьми та молоддю, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах, надає їм соціальні послуги, проводить соціально-профілактичну роботу, спрямовану на запобігання потраплянню у складні життєві обставини осіб та сімей, у тому числі сімей із дітьми.