В Одесі через напівмарафон зміниться схема руху громадського транспорту: чиновники розповіли, коли і як

Про це повідомляє Depo.Одеса, посилаючись на пресслужбу Одеської міської ради.

В Одесі у неділю, 13 червня, пройде міжнародний легкоатлетичний спортивно-масовий захід "6th Tavria V Odesa Half Marathon 2021" – у зв'язку з цим буде змінено схему руху громадського транспорту.

Зазначається, що схема руху буде змінена з сьомої години ранку до 13:30, або до завершення заходу. Рух тролейбусних і трамвайних маршрутів змінять наступним чином:

Роботу тролейбусного маршруту № 2 буде призупинено.

Роботу тролейбусного маршруту № 13 (з 07:00 до 10:30) буде призупинено.

Робота тролейбусного маршруту № 7 буде організована за маршрутом "вул. Архітекторська - Залізничний вокзал".

Робота тролейбусних маршрутів №№ 9, 10 буде організована за маршрутом "вул. Інглезі - Залізничний вокзал".

Робота тролейбусного маршруту № 3 буде організована за маршрутом "Застава 1 - Залізничний вокзал".

Робота трамвайного маршруту № 28 буде організована за маршрутом "вул. Пастера - Аркадія".

Рух маршруток зміниться так:

Автобусний маршрут № 198 (з 07:00 до 10:30): у напрямку руху до Аркадії – від пл. Десятого квітня на вул. Черняховського (кінцева зупинка), а у напрямку руху до вул. Нежданової – від вул. Черняховського на 5 ст. Фонтанської дор., Фонтанську дорогу, вул. Сегедську, просп. Гагаріна, просп. Шевченка і далі за маршрутом.

Автобусний маршрут № 168 (з 07:00 до 10:30): у напрямку руху до Пересипського мосту - від вул. Маршала Говорова на вул. Черняховського, 5 ст. Фонтанської дороги, Фонтанську дорогу, 7 ст. Фонтанської дороги, вул. Чубаївську і далі за маршрутом. У напрямку руху до вул. Маршала Говорова - від вул. Чубаївської на вул. Фонтанська дор., 5 ст. Фонтанської дор., вул. Черняховського, вул. Маршала Говорова і далі за маршрутом.

Автобусний маршрут № 115 (з 07:00 до 10:30): у напрямку руху до Аркадії – від просп. Шевченка на пл. Десятого квітня (кінцева зупинка),  у напрямку руху до селища Цукрового - від пл. Десятого квітня на просп. Шевченка і далі за маршрутом.

Автобусний маршрут № 146: у напрямку руху до Перересипських мостів - від вул. Канатної на вул. В. Арнаутську, вул. Катерининську, вул. Жуковського і далі за маршрутом, а у напрямку руху до вул. Вільямса - від вул. Буніна на вул. Рішельєвську, вул. М. Арнаутську, вул. Канатну і далі за маршрутом.

Автобусні маршрути №№ 148, 150: у напрямку руху до Олександрівського просп. – від вул. Пушкінської на вул. В. Арнаутську, вул. Катерининську, вул. Жуковського і далі за маршрутами.

Автобусний маршрут № 145: у напрямку руху до Пересипських мостів - від вул. Пушкінської на вул. В. Арнаутську, вул. Катерининську, вул. Буніна, вул. Преображенську і далі за маршрутом.

Автобусний маршрут № 221: у напрямку руху до Нового ринку - від вул. Пушкінської на вул. В. Арнаутську, вул. Катерининську, вул. Буніна, пл. Віри Холодної, Соборну площу, вул. Л. Толстого і далі за маршрутом.

Автобусний маршрут № 220а: у напрямку руху до Одеського національного економічного університету - від вул. Катерининської на вул. Буніна, вул. Преображенську і далі за маршрутом.

Автобусний маршрут № 175: у напрямку руху до Соборної площі - від вул. Пушкінської на вул. В. Арнаутську, вул. Катерининську, вул. Жуковського і далі за маршрутом.

Автобусні маршрути №№ 110, 120, 190: у напрямку руху до Пересипських мостів - від Привокзальної площі на вул. Пушкінську, вул. В. Арнаутську, вул. Преображенську, вул. Софіївську, узв. Маринеска, вул. Чорноморського козацтва і далі за маршрутами, а у напрямку руху до Привокзальної площі - від Пересипських мостів на вул. Старопортофранківську, вул. Пастера, вул. Преображенську, вул. М. Арнаутську і далі за маршрутами.

Автобусний маршрут № 210: у напрямку руху до Пересипських мостів - від вул. Пушкінської на вул. В. Арнаутську, вул. Преображенську, пров. Маяковського, Військовий узвіз, вул. Приморську і далі за маршрутом.  У напрямку руху до вул. Левітана - від вул. Приморської на Військовий узвіз, пров. Маяковського, вул. Преображенську, вул. Буніна, вул. Рішельєвську і далі за маршрутом.

Автобусний маршрут № 203: у напрямку руху до парку ім. Т.Г. Шевченка - від вул. Троїцької на вул. Рішельєвську, М. Арнаутську, вул. Канатну, В. Арнаутську (кінцева зупинка). У напрямку руху до Цементного заводу – від вул. В. Арнаутської на вул. Катерининську, вул. Жуковського і далі за маршрутом.

Автобусний маршрут № 233: у напрямку руху до парку ім. Т.Г. Шевченка - від вул. М. Арнаутської на вул. Канатну, В. Арнаутську (кінцева зупинка), а у напрямку руху до Двох Стовпів – від вул. В. Арнаутської за маршрутом.

Раніше повідомлялося, що мер Одеси призначив нового очільника департаменту охорони здоров'я.