В Одесі за допомогою поліції висадили пасажира міжнародного авіарейсу через відмову вдягнути маску

Пасажира авіарейсу до Туреччини висадили через грубе порушення карантинних вимог. Чоловік відмовився надягати маску, яку у зв'язку з епідемією COVID-19 зробили обов'язковим атрибутом для людини, яка знаходиться в деяких громадських місцях, куди відноситься і салон літака.

Про це повідомило одеське видання "Українська Служба інформації". Повідомляється, що мова йде про рейс авіарейсі Одеса-Анталія (QU871) в неділю, 18 липня. Як з'ясувалося, чоловік не тільки відмовлявся носити в літаку маску, але також нецензурно висловлювався і поводився агресивно.

Через витівку бешкетника довелося затримати рейс. У результаті співробітники поліції вивели чоловіка з салону під оплески пасажирів з літака. Цікаво, що пасажир був не один, а з дружиною, яка також хамила пасажирам, екіпажу літака і поліцейським.

До слова раніше стало відомо, що щеплення від COVID-19 не гарантують повноцінний захист. У МОЗ закликали вакцинованих українців носити маски, оскільки ризик зараження існує.

Також наприкінці минулого тижня в Міністерства охорони здоров'я України повідомили, у скількох пацієнтів в Україні був виявлений дельта-штам коронавірусного патогену SARS-CoV-2. За даними ВООЗ, цей штам ймовірно стане домінуючим штамом COVID-19.