Delfi залишається власністю України: позивач не зміг правильно вказати свою назву в документах

20 липня Південно-західний апеляційний господарський суд прийняв рішення щодо позову компанії судновласника проти Кабміну. Оскільки у назві компанії допустили помилку, служителі Феміди закрили провадження.

Про це повідомляє Odesa.online.

Сьогодні, 20 липня у Південно-західному апеляційному господарському суді розглядали позов компанії Mister Drake PS, яка хоче оскаржити рішення суду першої інстанції про визнання права власності на танкер Delfi за державою Україна. На початку засідання представник Кабміну подав клопотання про закриття справи, оскільки в довіреності представника судновласника була допущена помилка в назві компанії.

Суд у свою чергу це клопотання задовольнив і закрив справу. У компанії Mister Drake PS вважають таке рішення несправедливим і заявили, що подаватиме нову апеляцію.

“В ордері допущена технічна помилка, але це не привід для закриття провадження. Я вважаю, що суд повинен був не закривати справу, а дати нам час на виправлення помилки, ми будемо подавати нову апеляцію”, - заявив представник компанії Іван Білоус.

Крім цього, наразі розглядаються позови про відшкодування власником Delfi витрат і збитків у загальній сумі на 10 мільйонів гривень. Компанія з ними також не згодна і буде оскаржувати цю суму.

"Ми вважаємо, що компанія нічого не винна, оскільки вона підіймала це судно та по суті його підняла. Фірма витратила на це власні кошти. Коли танкер був на плаву, капітанія різко ввела надзвичайний стан, майже 3 місяці тримала його плаву та згодом відбуксирувала до Чорноморського порту. Хоча це могли зробити й представники компанії", – зазначив захисник.

Нагадаємо:

Одеська міська рада через суд вимагає у судновласника Delfi відшкодувати 7 мільйонів гривень за пошкоджений хвилеріз. Перше засідання у справі призначили на 13 грудня 2021 року.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram та Viber Новини.LIVE Odesa.