Чорноморськ – місто із сімейними цінностями

Міжнародний жіночий рух «За сімейні цінності» відкрив свій осередок у Чорноморську. Зустріч жіночих громадських організацій та активного жіноцтва Одеської області, яка відбулася у Палаці культури і мистецтв, мала на меті привернути увагу до теми потенціалу сім’ї, як фундаменту розвитку громади. Лише 200 років тому перші поселенці, які оселилися на цих землях, мріяли зробити це місце комфортним для своїх сімей, а сьогодні це сучасне курортне місто з понад 75 тисячами мешканцями, пише UAINFO.org.

Очільниця жіночого руху «За сімейні цінності» в Одеському регіоні Олена Величко у своєму виступі наголосила, що сьогодні сім’я визначає економічний потенціал, що чим сім’я міцніше, тим сильніше вона замислюється над майбутнім своїх дітей. А для цього має розвиватися освіта, медицина, спорт, створюватися робочі місця, гідний рівень заробітної плати, має бути захист екології, будуватися культурні об’єкти. Зараз час нашого покоління, і від нас залежить, яке місто ми передамо у спадок нашим дітям.

Жінки Чорноморська переконані: якщо зробити місто комфортнішим для власних сімей, воно стане комфортним і для гостей. Адже кількість сімей, які повертаються сюди на відпочинок щороку примножується, що уможливлює створення робочих місць і розвиток інфраструктури.

Читайте також: У Києві відбулася перша всеукраїнська церемонія нагородження з нагоди святкування Дня батька. ВІДЕО

«Міжнародний жіночий рух «За сімейні цінності» у 30 річницю незалежності України започаткував особливу ювелірну відзнаку «Найкраща сім’я України» і розпочав її вручення з Одеського регіону. Мета цієї відзнаки полягає в тому, щоб у кожній громаді зверталася увага суспільства на ті сім’ї, які є гідним прикладом не лише сімейних цінностей, а й сприяють реалізації сімейної політики в суспільстві, активно долучаються до популяризації сімейних цінностей, культурних традицій, передачі досвіду молодшому поколінню, створенню програм для людей ІІІ віку, сприяють розвитку волонтерського і меценатського рухів», – Наталія Федорчук, голова Міжнародного жіночого руху «За сімейні цінності».

Перші відзначені сім’ї міста Чорноморськ: Фундук’ян – Стеценко, Каплун, Гуляєв, Ненека. Ці сім’ї є такою фортецею, де завжди можна знайти підтримку і розуміння, де в любові і повазі виховуються діти, де разом долаються труднощі, досягаються вершини і завойовуються нові перемоги. Чим більше буде міцних сімей, тим сильнішим буде наше місто, – переконані жінки Чорноморська.