Комунальні служби виконують планові роботи в рамках санітарних днів

Комунальні служби Одеси щодня забезпечують належний санітарний стан міст. Щотижня у всіх районах Одеси проводяться санітарні дні, у рамках яких виконуються: санітарне прибирання територій, висадження квітів і покіс трави, миття пам'ятників і вулиць, ремонт зовнішнього освітлення і підрізування дерев, ремонт покрівель і парадних у житлових будинках, а також багато іншого.

Співробітники Комунального підприємства "Сервісний центр" планово виконують роботи з миття пам'ятників, прибирання територій біля бюветів і фонтанів.

Працівники КП "Міськзеленстрест" проводять роботи з покосу трави, поливу молодих дерев і висадження квітів. Також виконуються роботи з корчування пнів і санітарного прибирання підвідомчих територій.

Фахівці КП "Міські дороги" проводять роботи з ремонту та миття зупинкових комплексів, щоденного миття міських вулиць, ремонту дощоприймачів та прибирання територій, прилеглих до в'їзду до міста.

Співробітники КП "Одесміськсвітло" виконують роботи із заміни кабельних ліній, ламп і світильників. У разі необхідності здійснюється заміна опор зовнішнього освітлення.

Працівники ЖКС проводять роботи за зверненнями громадян: ремонт покрівель та козирків, заміну водостічних труб, заміну внутрішньодворових комунікацій, утримання дитячих майданчиків, а також прибирання стихійних звалищ і прибудинкових територій.

* * *

Про проблеми, пов'язані з роботою житлово-комунального господарства, одесити можуть повідомити за телефоном Швидкої комунальної допомоги: 15-01.

Співробітники КП "ЖКС" допомагають клієнтам оперативно вирішувати проблеми, надають контакти тих чи інших фахівців.

Номери телефонів інформаційних центрів:

КП "ЖКС "Порто-Франківський" - 705-74-23;

КП "ЖКС "Хмельницький" - 705-79-62;

КП "ЖКС "Фонтанський" - 740-72-60;

КП "ЖКС "Вузівський" - 705-90-76;

КП "ЖКС "Чорноморський" - 705-33-55;

КП "ЖКС "Черьомушки" - 705-33-13;

КП "ЖКС "Пересипський" - 793-78-60.