16-річний одесит вагою 30 кг: вдома його не годували заради "духовного лікування"

В лікарню Одеси у вкрай важкому стані доставили 16-річного хлопця. При зрості 180 см він важить 30 кг. До такого стану хлопця довів батько, який посадив сина на дієту.

Завідувач реанімаційного відділення Одеської обласної дитячої клінічної лікарні Володимир Босенко розповів журналістам, що хлопця госпіталізували в стані виснаження і зневоднення. Крім того, на тілі підлітка – гематоми. В.о. начальника відділу ювенальної превенції регіонального главку Нацполіції Дмитро Ревун зазначив, що батько хлопця вважав, що його хворий син замість підтримки фахівців вимагає "духовного лікування", яке виражалося в серйозних харчових обмеженнях. Батько хлопчика розповів, що син має відхилення в розвитку. Священик наказав виключити з раціону їжу тваринного походження, а також проводити помазання. Батько стверджує, що гематоми на тілі підлітка – сліди від таких обрядів. За словами начальника служби у справах дітей Одеської міської ради Юлії Нікандрової, зазначена сім'я на обліку як неблагополучна не перебувала, але після того, що сталося, буде вирішуватися питання про вилучення підлітка з сім'ї.

ASPI news писало, що у міську лікарню Одеси доставили 16-річного хлопця зі зневодненням та дефіцитом ваги. Зараз підлітком, котрий перебуває у важкому стані, займаються лікарі. Нагадаємо, в Херсонській області 9-річний хлопчик підстрелив власну бабусю з рушниці.