Змитий асфальт, провали на дорогах та труби на піску: що залишила після себе негода в Одесі

Через негоду, яка панувала в Одесі в ніч з 21 на 22 липня, міські ландшафти зазнали значних змін. Найбільше всього постраждали об’єкти дорожньої інфраструктури. Так на вулицях Розкидайлівській та Скворцова сталися провали, в Аркадії змило значну частину асфальту та піску, а на Деволанівському узвозі вода пошкодила новий колектор.

Інформацію про головні зміни, яких зазнали одеські дороги зібрало Новини.LIVE Odesa.

Провал в Аркадії

Вночі в Аркадії через стихію відбувався суцільний безлад. Крім того, що тіло невідомого чоловіка уніс потік води, на тому самому місці ще виявили, що змило і асфальт. З під повністю зруйнованого полотна на очі одеситам та гостям міста потрапили труби, які там ховалися весь цей час.

Маємо зауважити, що постраждав не тільки асфальт. Також на багатьох пляжах розмило пісок, і теперь для відпочивальників залишилося ще менше місця, хоча його ов Аркадії і так було не багато.

Прощання з асфальтом і плиткою на 8-9 станції Великого Фонтану

Відтепер звичайним одеситам аби пройти на тротуарах 8 та 9 станції Великого Фонтану доведеться вибирати взуття, яке не шкода,а також уважно дивитися під ноги. Вчора через негоду тут замість асфальту і плитки залишилися тільки спогади про те, що вони колись були.

Провали на Скворцова і Розкидайлівський

Уважними потрібно бути і водіям, адже є можливість потрапити на нові підземні “паркувальні місця”, які з’явилися просто посеред вулиць Розкидайлівської та Скворцова. Оскільки провали достатньо великі за своєю площею, водіям потрібно рухатися обережно аби не нашкодити своєму здоров’ю та пасажирам.

Не зовсім лежачі поліцейські

Не витримали напруги стихії і лежачі поліцейські. Вода зробила те, що іноді не в змозі великогабаритні автівки, а саме - зрушила їх з місця.

Колектор на Деволанівському узвозі

Нічна злива не обійшла стороною і багатостраждальний Деволанівський узвіз, де уже кілька місяців перекладають дореволюційні зливові колектори діаметрами 1300 і 1800 мм.

Сьогодні вночі бурхливий потік розмив дорожнє покриття, і на Деволанівському утворилася величезна канава. Судячи з усього, місцями не витримала пластикова стрічка ПВХ, яку за японською технологією навивали по внутрішньому діаметру колектора. У деяких колодязях видно, що пластик зірвало і грунтовно зіпсувало.

Головне про потоп в Одесі:

У ніч з 21 на 22 липня в місті пройшла сильна гроза, що наробила чималі біди в місті. Повалені дерева, затоплені вулиці і будинки – стихія сильно налякала одеситів.

На Пересипі через негоду перевернувся і частково затонув КамАЗ. Схоже на те, що водій не впорався з керуванням через сильну зливу.

Цілі райони Одеси залишилися без світла. З ранку в місті зафіксували десятибальні затори.

Зафіксовано падіння дерев і великих гілок за 32 адресами. Через підтоплення ділянок рейок і падіння гілок тимчасово призупинено рух трамвайних маршрутів № 1, 3, 7, 10, 12, 13, 20, 21, 26, 27 та тролейбусного маршруту № 12.

Від негоди постраждав і відомий нічний клуб Ibiza Beach Club. Буря "вирвала" на території закладу асфальт і пошкодила провода.

22 липня в Одесі після руйнівної негоди на промтоварному ринку "7 кілометр" затопило стоянку. За словами працівників, товар і ряди не постраждали.

22 липня в Одесі люди масово займаються ліквідацією наслідків негоди. Від руйнівного деревопаду постраждали всі райони міста.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram та Viber Новини.LIVE Odesa.