Мер Одеси Геннадій Труханов привітав тайбоксерів з приєднанням до великої олімпійської родини

З 22 по 25 липня 2021 року в Одесі проходить Чемпіонат України з таїландського боксу Муей Тай серед молоді (U-23), юніорів та юнаків. На змагання приїхали спортсмени з 16 областей України та Києва.

Привітати юних тайбоксерів прийшов Одеський міський голова, Президент Європейської федерації таїландського боксу Геннадій Труханов.

"Поки політики говорять, ми з вами разом об'єднуємо Україну. Я дуже радий, що це робите саме ви - молоді хлопці, майбутнє України", - зазначив мер Одеси.

Вчора, 21 липня, на 138-й сесії в Токіо Міжнародний олімпійський комітет ухвалив рішення про визнання таїландського боксу олімпійським видом спорту.

Геннадій Труханов привітав тайбоксерів з приєднанням до великої олімпійської родини.

Він зазначив, що це стало можливим завдяки величезному бажанню, послідовним і злагодженим діям багатьох сторін.

"Це дорога завдовжки більше ніж 25 років. І мені дуже приємно, що я брав участь у становленні таїландського боксу як олімпійського виду спорту. Ми створили національну федерацію таїландського боксу, виховали кращих тренерів світу. І найголовніше - сьогодні продовжуємо ростити патріотів України, людей з активною життєвою позицією, а також популяризувати здоровий спосіб життя", - зазначив Геннадій Труханов.