Письменники з різних країн стануть учасниками Одеського літературного фестивалю

З 22 по 26 вересня 2021 року вже всьоме пройде Одеський міжнародний літературний фестиваль.

Учасниками фестивалю стануть понад 40 літераторів з восьми країн, зокрема: Лукас Берфус (Швейцарія), Юдіт Германн (Німеччина), Анжеліка Фрейтас (Бразилія), Софі Оксанен (Фінляндія), Івонн Адхіамбо Овуор (Кенія) та ін.

На відкритті фестивалю українські автори Юрій Андрухович, Сергій Жадан, Людмила Херсонська, Борис Херсонський, Мар'яна Савка та інші прочитають уривки зі своїх поезій, прозових текстів та репортажів, в яких своєрідно підсумовують досягнення України за останні 30 років та виражають надії на майбутнє.

У рамках проведення фестивалю свої твори презентують: Саша Філіпенко (роман "Колишній син", Мінськ); Юлія Верба (роман-трилогія "Одеська сага", Одеса); Юрій Андрухович (роман "Радіо Ніч").

Під час літературного концерту гурт "Жадан і собаки" представить нові пісні Сергія Жадана.

Співзасновник літературної інтернет-платформи "Букнет" Сергій Грушко розповість про те, як письменники можуть публікувати власні твори, захищаючи їх від піратства, заробляти кошти та вести активний діалог зі своїми читачами.

Молоді одеські поети Дмитро Журавель, Гліб Кучма, Валерій Пузик та Надія Глушкова продемонструють гостям фестивалю експериментальні форми подання поезії.

Нову книгу про минуле та сьогодення української кухні представить дослідниця історії української гастрономії Олена Брайченко.

Традиційно на фестивалі виступлять і юні читачі - сім авторів познайомлять гостей зі своїми творами для дітей та юнацтва.

Фестивальні зустрічі будуть проходити в Одеському академічному українському музично-драматичному театрі ім. В. Василька, Будинку вчених та Одеському національному університеті ім. І.І. Мечникова.