В Одесі запустять новий маршрут міського транспорту по вулиці Балківській

Міський голова Одеси Геннадій Труханов провів у вагоноремонтних майстернях КП «Одесміськелектротранс» виїзну нараду з профільними заступниками Дмитром Жеманом і Сергієм Тетюхіним, а також поспілкувався з працівниками підприємства.

Під час зустрічі було відзначено, що КП продовжує системну роботу з оновлення рухомого складу. Сьогодні готуються до виходу на маршрут ще два нових трамваї «Одіссей» з частково низьким рівнем підлоги, сучасним дизайном кабіни водія і задньої площадки. Вони будуть працювати на маршруті №7, який з’єднує вул. Одарія і вул. Паустовського.

Також планується запуск нового маршруту №15 «Залізничний вокзал – вул. Корнюшина», який буде проходити через вулицю Балківську, де вже багато років відсутній електротранспорт.

Обслуговувати маршрут будуть модернізовані тролейбуси Skoda 21 Tr, які можуть працювати від контактної мережі і встановлених на них акумуляторних батарей.

Як зазначив Сергій Тетюхін, щоб повноцінно обслуговувати маршрут, необхідно, крім наявних трьох машин, ще шість одиниць техніки. Проте до кінця місяця підприємство запустить маршрут у тестовому режимі. Вартість одноразового квитка – 5 гривень.

Паралельно буде проводитись робота, яка дозволить з часом збільшити кількість електротранспорту на маршруті №15. Зокрема, до кінця року планується модернізувати ще один тролейбус і закупити електробуси.

«З 2015 року в Одесі є чітка стратегія розвитку транспортної сфери – пріоритет муніципальному електричному транспорту. Впроваджуючи її в життя, ми суттєво оновили тролейбусний парк – придбали 57 нових машин. Крім того, за цей час у вагоноремонтних майстернях були зібрані 27 нових трамваїв, у тому числі і три трисекційних. Також ми розвиваємо нашу виробничу базу: відновлюємо машини спецтехніки, ремонтуємо бокси, створюємо для співробітників гідні умови праці», – зазначив міський голова Геннадій Труханов.

Одеська міськрада