Помер уві сні: в Ізмаїлі знайшли мертвим ексдиректора школи

В Одеській області знайшли тіло мертвого колишнього директора школи, який пропав без вісти ще в липні цього року. Про це повідомив в Telegram "7 канал Одеса".

Загиблому Андрію Мітіогло був 71 рік, експерти встановили смерть з природних причин. Чоловік помер уві сні, на його тілі не знайшли слідів насилля.

Відомо, що чоловік працював у школі вчителем історії та директором у селі Новоселівка. Рідний брат педагога Василь Мітіогло розповів правоохоронцям, що загиблий страждав на амнезію та часто виходив з дому на довгий час, нікому не кажучи, куди збирається. Що побудило чоловіка піти з дому 30 липня, невідомо. Родичі шукали 71- річного чоловіка два місяці, навіть найняли приватного детектива.

Нагадаємо, що в одному з ліцеїв Боярки дві дівчинки отруїлися таблетками, які самі купили в аптеці. Випити таблетки вони вирішили після того, як побачили в мережі заклик, щоб ковтнути 40 таблеток і подивитися, що з ними буде. В результаті одна з дівчаток померла. Встановлено, що дівчатка вжили препарат "Дротаверин". Також ASPI news повідомляло, що,за словами уповноваженого президента України з прав дитини Миколи Кулеби, випадки отруєння пов'язані з небезпечними "іграми", які поширюються в Інтернеті ".