Фахівці СМЕП оновлюють дорожню розмітку і приводять до належного вигляду дорожні знаки. Фото

КУ "Спеціалізований монтажно-експлуатаційний підрозділ" продовжує комплексні роботи з оновлення дорожньої розмітки за технологією "холодний пластик" на пішохідних переходах поруч з навчальними закладами та іншими соціально важливими об'єктами.

Минулого тижня фахівцями КУ "СМЕП" були виконані роботи з оновлення дорожньої розмітки на нерегульованих пішохідних переходах поруч з навчальними закладами та іншими соціально важливими об'єктами. Роботи проводилися за технологією "холодний пластик".

Так, співробітники спеціалізованого відділу КУ "СМЕП" виконали роботи з нанесення розмітки на вулиці Івана і Юрія Лип, а також на пішохідних переходах за адресами:

- вул. Новосельського / Кінна (середня школа №122, спеціалізована школа №50);

- вул. Маріїнська / Італійський бульвар (Медичний центр реабілітації дітей з соматичними захворюваннями, у районі середньої школи №57).

Крім того, фахівці відділу дорожніх знаків і турнікетів КУ "СМЕП" виконали комплексні роботи з ремонту перильних огорож на перехресті вул. Пушкінської і Думської площі.

Роботи із заміни/встановлення знаків дорожнього руху здійснювалися на пл. Б. Дерев'янка, на перехрестях: Французький б-р/пров. Віце-Адмірала Азарова, вул. І. Рабина/вул. Генерала Петрова, вул. Грецька/вул. Катерининська, а також на вул. Манежній. Фахівці відділу впровадження та експлуатації світлофорних об'єктів КУ "СМЕП" провели роботи з демонтажу об'єкта і перенесення обладнання на нові опори на перехресті вулиць Катерининської та Грецької.

Роботи з інженерного обслуговування світлофорів виконувалися на таких локаціях: пл. Незалежності, пр. Небесної Сотні - Інглезі, Корольова - Інглезі, Корольова, Миколаївська дорога - Кортек, Генерала Петрова - Радісна, 1 ст. Люстдорфської дороги, Бреуса - Єфімова, Прохоровська, 48, Мельницька - Акордна, пр. Шевченка - Шампанський провулок, Старопортофранківська - Градоначальницька, Троїцька - Канатна, Генерала Петрова - Комарова.

На перехрестях: Ільфа і Петрова/Левітана, Інглезі/Корольова, Левітана/Корольова, пр-т Добровольського/Затонського, Заболотного/Кюрі/Курська, пр-т Добровольського/Затонського, С. Ріхтера/Туристка, 1 ст. Люстдорфської дороги, Бреуса/Єфімова, М'ясоїдівська/Болгарська, Успенська/Олександрівський пр-т проводилися роботи із забезпечення видимості знаків (вирівнювання та миття знаків, обрізання гілок, що закривають дорожні знаки).

Всі комплексні роботи з організації дорожнього руху проводилися в рамках Міської цільової програми "Безпека дорожнього руху в місті Одесі".