В Одесі ремонтують внутрішньоквартальні проїзди

У Малиновському районі Одеси проводять капремонт внутрішньоквартального проїзду на вул. Академіка Філатова, 62/2.

Оновлення покриття проїзду з облаштуванням пішохідної зони забезпечить комфорт місцевим жителям, а також дозволить одеситам зручно добиратися до соціальних установ, розташованих у цьому мікрорайоні.

Проєктом капремонту передбачено влаштування нового асфальтобетонного покриття проїжджої частини із заміною бортового каменю, а також оновлення покриття тротуарів всередині дворів.

На сьогодні виконуються підготовчі роботи, проводяться розбирання старого покриття проїзду і тротуарів, встановлення нових бортових каменів.

Підготовчі роботи з капремонту внутрішньоквартального проїзду розпочалися і в Київському районі Одеси за адресою: вул. Невського, 45.

У процесі виконання робіт плануються заміна бортового каменю, влаштування нового покриття тротуарів, підходів до під'їздів. Також буде відремонтовано проїжджу частину внутрішньоквартальних проїздів, облаштовані паркувальні кишені і майданчики для контейнерів збору твердих побутових відходів. Капітальний ремонт також передбачає прочищення наявних зливових колодязів, встановлення трьох нових колодязів і нової зливової каналізації протяжністю понад 170 погонних метрів.

У цьому ж районі розпочався капітальний ремонт провулка Чернігівського, що проходить через сектор індивідуальної житлової забудови. Тут піднімуть люки каналізаційних мереж на проєктні відмітки, зміцнять узбіччя щебеневою сумішшю, а на проїжджій частині з'явиться нове асфальтобетонне покриття.

Роботи з

а цими адресами планується завершити восени 2021 року.

Замовником робіт виступає Управління дорожнього господарства Одеської міськради.

вул. О. Невського

вул. Ак. Філатова

пров. Чернигівський