В Одеській бригаді морпіхів – новий командир

UA: Cуспільне мовлення

В Одеській бригаді морської піхоти імені контрадмірала Остроградського новий командир. Ним став полковник Юрій Андрієнко. Про таке повідомили в пресслужбі відомства.

Нового комбрига особовому складу представив командувач морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Юрій Содоль. Під час передачі командування колишній командир бригади Микола Палас звернувся до побратимів зі словами вдячності.

"Тільки завдяки вашій наполегливості та плідній праці, самовідданій службі кожного – від матроса до полковника – звання морського піхотинця України давно стало символом військового професіоналізму та героїзму у захисті своєї Вітчизни", − зазначив Палас.

Новопризначений командир Юрій Андрієнко зазначив, що попереду нові завдання та виклики.

"Очолити потужний колектив, який за короткий час існування встиг прославити себе вагомими здобутками у справі захисту країни – велика честь для мене. Попереду нові завдання і нові виклики. Впевнений, разом ми подолаємо будь-які перешкоди, адже ми – морська піхота України", − додав Юрій Андрієнко.

Полковника Миколу Паласа призначено заступником командувача морської піхоти України.

Читайте також

Британські інструктори тренують військових одеської бригади На британському есмінці, що пришвартувався в Одесі , провели навчання ССО України Прорив через кордон: прикордонники та нацгвардійці провели спільні навчання на Одещині