Триває публічне обговорення проєкту щодо зміни тарифів на послуги з перевезення пасажирів електротранспортом

Одесский горсовет

7 жовтня 2021 року Департамент транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради повідомив про намір підвищення тарифів на послуги з перевезення пасажирів міським електричним транспортом та фунікулером.

Діючі на сьогодні тарифи на проїзд у міському пасажирському електротранспорті Одеси встановлені ще у 2018 році, а вартість постійних проїзних квитків для проїзду на трамваї (тролейбусі) - на рівні тарифів 2016 року.

Підвищення тарифів обумовлено підвищенням тарифних ставок, цін на запчастини, основні і допоміжні матеріали, збільшенням витрат на оплату праці, тарифів на електричну енергію та комунальні послуги.

Розрахунок тарифу обґрунтовано відповідно до Порядку формування тарифів на послуги в міському громадському транспорті, затвердженому Наказом Міністерства інфраструктури України від 25.11.2013 року № 940.

З пропозиціями та зауваженнями звертатись до Департаменту транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради (тел. 705-98-09) та КП "Одесміськелектротранс" (тел. 717-54-00).

ПРОЄКТ рішення Виконавчого комітету