Сообщение о намерении изменения тарифов для потребителей КП «Теплоснабжение города Одессы»

Одесский горсовет

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про намір зміни тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послугу з постачання теплової енергії для споживачів комунального підприємства "Теплопостачання міста Одеси"

На виконання вимог пункту 2 розділу II Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130, комунальне підприємство "Теплопостачання міста Одеси" доводить до відома споживачів про намір зміни тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послуги з постачання теплової енергії для всіх категорій споживачів.

Зауваження та пропозиції по суті питань від фізичних та юридичних осіб подаються впродовж 7 (семи) календарних днів з дня публікації повідомлення про намір зміни тарифів у письмовому вигляді за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Балківська, 1-Б, у електронному вигляді на адресу електронної пошти: office@teplo.od.ua (із зазначенням в темі листа "Зауваження і пропозиції до тарифів").

ОБҐРУНТУВАННЯ щодо встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послуги з постачання теплової енергії для всіх категорій споживачів, що надаються комунальним підприємством "Теплопостачання міста Одеси".