Куліш у парку Шевченка, вірші Ройтбурда, національно-визвольний сольник: Що приготували в Одесі на довгі вихідні

depo.ua

До святкування Дня захисників і захисниць України в Одесі заплановано багато цікавого. Крім того, впродовж чотириденних вихідних можна відвідати вистави, послухати вірші Ройтбурда у виконанні Жадана, поїхати на цілий день по гриби до Савранського лісу.

Як найкраще відпочити впродовж довгих святкових осінніх вихідних – розповідає Depo.Одеса

Святкування Дня захисників і захисниць України в парку Шевченка

На святкування Дня захисників і захисниць України запрошують одеситів до парку Шевченка громадські активісти Одеси. Планують готувати куліш на польовій кухні, частувати гостей кавою зі смаколиками, показувати фотовиставку робіт найкращих фотографів, присвячену Силам спеціальних операцій, разом плести маскувальну сітку для бійців на фронті і слухати музику. Провести час у колі однодумців – гарний спосіб відсвяткувати.

Де: парк Шевченка

Коли: 14 жовтня з 11:00 до 18:00

Скільки: безкоштовно

Презентація книги Олександра Ройтбурда "Вірші дилетанта" за участі Сергія Жадана

В Одеському художньому музеї відбудеться презентація книги Олександра Ройтбурда "Вірші дилетанта". Книга виходить з ілюстраціями Сергія Жадана. Організатори повідомляють, що Сергій Жадан приїде до Одеського художнього, щоб представити книгу та зачитати вірші Олександра Ройтбурда. Раніше Ройтбурд проілюстрував книгу Сергія Жадана "Тамплієри", після цього митці вирішили помінятися ролями й разом випустити збірку віршів художника, йдеться в анонсі заходу. За словами Жадана, вірші Ройтбурда дивні та цікаві, не подібні до його картин. Подія відбудеться за участі Святослава Померанцева, президента літературної корпорації Meridian Czernowitz, завдяки якому книгу було видано. ⠀

Де: Одеський художній музей, Софіївська, 5-а

Коли: 14 жовтня о 15:00

Скільки: вхід вільний за попередньою реєстрацією.

Святкуємо, не виходячи з дому – цикл презентацій та лекцій істориків про міфи та реалії життя Українського козацтва

До Дня захисників і захисниць України увазі одеситів пропонується цикл презентацій та лекцій істориків про міфи та реалії життя Українського козацтва протягом XVI - ХХІ сторічч.

14 жовтня з 16:00 до 17:00 – лекція "Запорозька Січ – козацька республіка?";

15 жовтня з 11:00 до 12:00 – лекція "Українське козацтво у закордонному житті ХХ ст.";

16 жовтня з 16:00 до 17:00 – лекція "Сучасне козацтво в боротьбі за незалежність України на початку ХХІ ст";

17 жовтня з 11.00 до 12.00 – екскурсійна програма "Куяльницький Пересип" (від Корсунців до Жевахової гори з відвідуванням меморіальних місць Українського козацтва).

Де: за посиланням, Meeting ID: 835 7659 0444, Passcode: 4Mx3qp

Коли: за розкладом

Скільки: безкоштовно

Національно-визвольний сольник у Єврейському культурному центрі

Нова програма Андрія Щегеля "Національно-визвольний сольник" обіцяє потішити купою приколів, піснями, криками, фірмовим обуренням та "іншими потугами довести свою комедійну спроможність", зазначено в анонсі. "Приходьте у вишиванках і під грибами. Хай береже вас Господь Бог і Слава Нації!", – закликають організатори.

Де: Єврейський Культурний Центр Beit Grand, вул. Ніжинська, 77/79

Коли: 17 жовтня, 20:00

Скільки: від 500 гривень

Вечір метафор до закриття фестивалю "Зелена хвиля"-2021

В Одеському літературному музеї відбудеться закриття фестивалю, який цього року складався з літнього та осіннього сезонів. Вечір метафор запропонує гостям змінити погляд на взаємовідносини речей. Планується шампанське та полювання на метафори. Учасники програми – люди літератури, науки і мистецтва: письменники, поети, літературознавці, музейники, артисти і музиканти.

Де: Одеський літературний музей

Коли: 16 жовтня з 16:00

Скільки: вхід вільний, але за попередньою реєстрацією

Благодійний ярмарок "Щедра осінь"

Ярмарок біля центрального входу до стадіону "Чорноморець" відбудеться з метою збору коштів для інтернату для дітей з вадами зору "Зоресвіт". На гостей чекають крафтові продукти від виробників, фудкорти, аніматори, виступи дитячих колективів.

Де: парк Шевченка, стадіон "Чорноморець"

Коли: 14 жовтня, з 12:00

Скільки: вхід вільний

"Чорний квадрат" покаже виставу в Українському театрі

На сцені Українського театру колектив "Чорний квадрат" покаже виставу "Королеву не можна звільнити". Яскраву комедію у виконання талановитих акторів запрошують подивитися всіх, хто бажає поміркувати над проблемою романів на роботі і усіх пов’язаних із цим наслідків.

Де: Український театр, вул. Пастера, 15

Коли: 16 жовтня о 19:00

Скільки: від 180 гривень

Японський чайний будиночок у Єврейському культурному центрі

"Тясицу або Чайний будиночок" даватимуть у Beit Grand. Організатори запрошують одеситів стати свідками прем'єри нового спектаклю, в якому закипають пристрасті і готується міцний відвар з любові, зради, прощення, власної гідності і підступності.

Де: Єврейський культурний центр Beit Grand, вул. Ніжинська 77/79

Коли: 16 жовтня о 19:00

Скільки: від 200 гривень

Осінній тур по гриби

Поїхати збирати гриби до Савранського лісу запрошують затятих грибників з Одеси. Осінній тур в Савранський ліс – це шанс потрапити до найгрибнішого місця. Окрім збирання грибів, планується обід на березі річки Південний Буг. Сніданок у дорозі, обід та фото включені у вартість туру. Повернення до Одеси – о 19:30.

Де: виїзд з Преображенської, 11

Коли: 16 жовтня о 8:00

Скільки: 900 гривень.