В Одеській філії Суспільного відкрили ньюзрум

Детектор медіа

Протягом останніх чотирьох років Служба новин Одеської філії не мала власного обладнаного офісу для роботи

В Одеській філії Суспільного запрацював новий ньюзрум із впорядкованими робочими зонами. У просторому приміщенні зробили ремонт та закупили нові меблі для комфортної роботи усієї служби новин філії Суспільного.

Про це повідомила пресслужба Суспільного.

На відкриття ньюзруму, яку відбулося 18 листопада, приїхали голова наглядової ради Суспільного Світлана Остапа та членкиня наглядової ради Суспільного, виконавча директорка ІМІ, членкиня Комісії з журналістської етики Оксана Романюк.

За словами Світлани Остапи, філії – це переваги Суспільного, тому що жоден мовник не має такої розгалуженої мережі по областях.

«Зараз триває синхронізація з реформою децентралізації, і Микола Чернотицький планує розвивати мережу кореспондентів не тільки в обласному центрі мовника, а й у великих містах. До вас є довіра, і люди починають розуміти різницю між комерційними мовниками, заангажованими, політичними, та іміджем Суспільного», — зазначила вона.

Менеджер Одеської філіїЧитати все за адресою:https://stv.detector.media/regionalni-movnyky/read/6966/2021-11-22-v-odeskiy-filii-suspilnogo-vidkryly-nyuzrum/