В Одесі відмічено зниження захворюваності на COVID-19 та кількості госпіталізацій

Одесский горсовет

За інформацією ГУ "Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України", минулого тижня в Одесі тривала стабілізація епідемічного процесу щодо гострих респіраторних вірусних інфекцій.
Інтенсивний показник захворюваності на ГРВІ та грип знаходиться нижче за епідемічний поріг на 34,2% і відповідає сезонному рівню для цієї пори року.

Минулого тижня на ГРВІ та грип захворіли 3864 одесити, що практично відповідає рівню попереднього тижня. З усіх хворих 52,7% становили діти до 17 років, 47,3% - доросле населення.
З початку епідемії COVID-19 і дотепер зареєстровано 103848 випадків COVID-19 у мешканців Одеси, серед яких 4111 дітей. Із загальної кількості хворих 78478 осіб уже одужали, продовжують лікування 23633 пацієнти.
За останній тиждень рівень захворюваності на COVID-19 в Одесі знизився на 35,9%, порівняно з попереднім тижнем. Зниження захворюваності відмічено у всіх вікових групах. Кількість госпіталізацій за минулий тиждень зменшилась на 47%.
Захворюваність на гострі кишкові інфекції в Одесі минулого тижня склала 33 випадки, з яких 82% - діти.

Вірусні гепатити та повітряно-крапельні інфекції реєструвалися поодинокими випадками. Випадки дифтерії, кору, краснухи, епідемічного паротиту не зареєстровані.
Для проведення моніторингу питної води в Одесі досліджено по 16 проб на санітарно-мікробіологічні та санітарно-хімічні показники. Усі проби відповідали нормам.
***

Найкращим захистом від COVID-19 та його важких форм є вакцинація. В Одесі можна щодня безкоштовно щепитися від COVID-19 у центрах масової вакцинації та стаціонарних кабінетах щеплень у всіх ЦПМСД.