В Одесі на прибирання снігу та утримання доріг взимку витратять майже 4 млн грн

UA: Cуспільне мовлення

Комунальне підприємство "Міські дороги" планує витратити майже 4 мільйони гривень на утримання міських доріг та прибирання їх від снігу у зимовий період. Про таке стало відомо із системи публічних закупівель Prozorro.

Відповідно до тендерної документації, компанія, яка переможе в аукціоні, повинна мати не менш ніж 20 спецмашин для розчищення снігу та інших робіт. Зокрема, автогрейдерів, самоскидів та навантажувачів. Сніг техніка має відвозити у визначенні місця для його складування. Локацій буде 4, у різних районах міста:

у Київському районі – майданчик за станцією біологічного очищення "Південна" у Малиновському районі – 6-ий кілометр Овідіопольської дороги у Приморському районі – вулиця Балківська, "Буферний ставок" у Суворовському районі – уздовж Об’їзної дороги у напрямку полів зрошення.

Аукціон відбудеться 2 грудня. Загальна сума тендеру – 3,8 млн гривень. Дедлайн всіх робіт та послуг – до кінця 2022 року.

Що відомо 27 вересня після апаратної наради в міськраді директорка департаменту міського господарства Наталія Мостовських розповіла, що цього року чиновники планують заготовити понад 25 тисяч тонн піщано-соляної суміші для зимового періоду. За її словами, з минулих сезонів на складах залишилося до двох тисяч тонн посипкового матеріалу. Крім того, підприємство має переобладнати до зими 107 автівок. У жовтні КП "Міські дороги" планувало закупити технічну соль для доріг міста. За 6 300 тонн посипкового матеріалу чиновники готові були витратити 14,2 мільйони гривень.

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області