Сьогодні відбулося засідання одеського виконкому. Фото, відео

Одесский горсовет

25 листопада 2021 року у Великій залі Одеської міської ради (м. Одеса, пл. Думська, 1) відбулося засідання Виконавчого комітету Одеської міськради.
У мережі Інтернет велася пряма трансляція.

ПЕРЕЛІК ПРИЙНЯТИХ РІШЕНЬ
ПИТАННЯ ДЕПАРТАМЕНТУ ФІНАНСІВ
1. Про виконання бюджету Одеської міської територіальної громади за 9 місяців 2021 року.
2. Про здійснення редакційних уточнень найменувань об'єктів (заходів) та/або їх місцезнаходження з урахуванням їх цільового призначення, визначених у розпорядженні Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2021 року № 1337-р "Деякі питання розподілу у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій".
3. Про передачу Комунальній установі "Одеський міський Центр здоров'я" на баланс та закріплення за нею на праві оперативного управління майна, що обліковується на балансах Управління розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів Одеської міської ради та Комунальної установи "Муніципальна служба розвитку торгівлі Одеської міської ради".
ПИТАННЯ АДМІНІСТРАТИВНО-ГОСПОДАРСЬКОГО ДЕПАРТАМЕНТУ
1. Про передачу Комунальній установі "Служба з обслуговування адміністративних будівель виконавчих органів Одеської міської ради" на баланс та закріплення за нею на праві оперативного управління майна, що обліковується на балансі Виконавчого комітету Одеської міської ради.
ПИТАННЯ ДЕПАРТАМЕНТУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ
1. Про розгляд справи про адміністративне правопорушення Зарі́фі Маргарити Юріївни.
ПИТАННЯ УПРАВЛІННЯ РЕКЛАМИ
1. Про анулювання дозволів на розміщення зовнішньої реклами.
2. Про видачу дозволів на розміщення зовнішньої реклами.
ПИТАННЯ ЮРИДИЧНОГО ДЕПАРТАМЕНТУ
1. Про затвердження Плану діяльності Виконавчого комітету Одеської міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2022 рік.
ПИТАННЯ ВІДДІЛУ МОБІЛІЗАЦІЙНОЇ ТА ОБОРОННОЇ РОБОТИ
1. Про нагородження кращої військової частини та кращого військового підрозділу м. Одеси Перехідним прапором та Перехідним вимпелом Виконавчого комітету Одеської міської ради.
ПИТАННЯ КИЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
1. Про надання Виноградову Сергію Сергійовичу квартири № 34 у будинку № 48, корпус № 2, по вул. Шишкіна в м. Одесі.
ПИТАННЯ МАЛИНОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
1. Про надання Пономаре́нку Володимиру Анатолійовичу квартири № 40 у будинку № 26 по вул. Академіка Філатова в м. Одесі.
ПИТАННЯ СУВОРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
1. Про надання сім'ї Мі́хова Георгія Даниловича квартири № 22 у будинку № 84 по просп. Добровольського у м. Одесі.
2. Про надання Чегода́єву Олегу Петровичу квартири № 50 у будинку № 124 по просп. Добровольського у м. Одесі.
3. Про надання багатодітній сім'ї Ши́шкіної Олени Анатоліївни квартири № 95 у будинку № 81 по просп. Добровольського у м. Одесі.
ПИТАННЯ ДЕПАРТАМЕНТУ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ
1. Про закріплення за Комунальною установою "Муніципальна служба комунальної власності Одеської міської ради" на праві оперативного управління нерухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Одеси - приміщень, окремо розташованих будівель та споруд.
ПИТАННЯ УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА
1. Про затвердження плану розподілу загальної житлової площі Одеською міською радою у 2021 році.
ПИТАННЯ ДЕПАРТАМЕНТУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ`Я
1. Про внесення на розгляд Одеській міській раді проєкту рішення "Про надання згоди на списання з балансу Комунального некомерційного підприємства "Міський спеціалізований будинок дитини № 1" Одеської міської ради основних засобів".
2. Про внесення на розгляд Одеській міській раді проєкту рішення "Про надання згоди на списання з балансу Комунального некомерційного підприємства "Пологовий будинок № 1" Одеської міської ради основних засобів".
3. Про внесення на розгляд Одеській міській раді проєкту рішення "Про надання згоди на списання з балансу Комунального некомерційного підприємства "Міська студентська поліклініка" Одеської міської ради основних засобів".
4. Про внесення на розгляд Одеській міській раді проєкту рішення "Про надання згоди на списання з балансу Комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4" Одеської міської ради основних засобів".
5. Про внесення на розгляд Одеській міській раді проєкту рішення "Про надання згоди на списання з балансу Комунального некомерційного підприємства "Консультативно-діагностичний центр № 6" Одеської міської ради основних засобів".
ПИТАННЯ ДЕПАРТАМЕНТУ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ
1. Про організацію оплачуваних громадських робіт у 2022 році в м. Одесі.
2. Про внесення на розгляд Одеській міській раді проєкту рішення "Про внесення змін до Міської програми "Рівність" на 2020-2022 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 06 лютого 2020 року № 5639-VII".
3. Про внесення на розгляд Одеській міській раді проєкту рішення "Про внесення змін до Міської цільової програми надання соціальних послуг та інших видів допомоги вразливим верствам населення міста Одеси на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 24 грудня 2020 року № 19-VIII".
4. Про внесення на розгляд Одеській міській раді проєкту рішення "Про затвердження Міської цільової програми з реалізації сімейної, гендерної політики, попередження домашнього насильства та протидії торгівлі людьми на 2022-2024 роки".
ПИТАННЯ ДЕПАРТАМЕНТУ КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ
1. Про внесення на розгляд Одеській міській раді проєкту рішення "Про присвоєння безіменному скверу, розташованому за адресою: просп. Адміральський, 31, м. Одеса, назви "Героїв-прикордонників".
2. Про внесення на розгляд Одеській міській раді проєкту рішення "Про внесення змін до рішення Одеської міської ради від 09 листопада 2005 року № 4858-IV "Про найменування вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів, мостів та інших споруд, розташованих на території міста Одеси".
ПИТАННЯ ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ ТА НАУКИ
1. Про затвердження розміру середніх витрат на отримання послуг у закладах освіти комунальної власності Одеської міської територіальної громади на 2022 рік.
2. Про внесення на розгляд Одеській міській раді проєкту рішення "Про затвердження статутів комунальних установ "Одеський інклюзивно-ресурсний центр № 1", "Одеський інклюзивно-ресурсний центр № 2", "Одеський інклюзивно-ресурсний центр № 3", "Одеський інклюзивно-ресурсний центр № 4", "Одеський інклюзивно-ресурсний центр № 5", "Одеський інклюзивно-ресурсний центр № 6", "Одеський інклюзивно-ресурсний центр № 7", "Одеський інклюзивно-ресурсний центр № 8", "Одеський інклюзивно-ресурсний центр № 9" у новій редакції".
ПИТАННЯ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ
1. Про зменшення кількості вихованців прийомної сім'ї Мар'є́нків.
2. Про внесення змін до рішення Виконавчого комітету Одеської міської ради від 23 вересня 2021 року № 297 "Про створення та забезпечення функціонування дитячого будинку сімейного типу на базі родини Зага́рії Н.Е.".
ПИТАННЯ ДЕПАРТАМЕНТУ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
1. Про заходи щодо ліквідації снігових заметів та ожеледиці на території м. Одеси в зимовий період 2021 - 2022 років.
2. Про продовження строку проживання сім'ї Підду́бної Катерини Юріївни у житловому приміщенні із фонду житла для тимчасового проживання.
3. Про продовження строку проживання сім'ї Хору́жі Валентини Сергіївни у житловому приміщенні із фонду житла для тимчасового проживання.
4. Про внесення на розгляд Одеській міській раді проєкту рішення "Про затвердження Міської цільової програми розвитку житлового господарства м. Одеси на 2022-2026 роки".
5. Про внесення на розгляд Одеській міській раді проєкту рішення "Про затвердження Міської цільової програми благоустрою м. Одеси на 2022-2026 роки".
ПИТАННЯ ДЕПАРТАМЕНТУ ЕКОЛОГІЇ ТА РОЗВИТКУ РЕКРЕАЦІЙНИХ ЗОН
1. Про внесення на розгляд Одеській міській раді проєкту рішення "Про внесення змін до Програми охорони тваринного світу та регулювання чисельності безпритульних тварин у м. Одесі на 2016-2021 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 03 лютого 2016 року № 268-VII".
ПИТАННЯ ДЕПАРТАМЕНТУ ТРАНСПОРТУ, ЗВ'ЯЗКУ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ ДОРОЖНЬОГО РУХУ
1. Про затвердження Схеми зонування місць розташування електросамокатів та інших індивідуальних електричних засобів пересування на об'єктах благоустрою м. Одеси.
ПИТАННЯ ДЕПАРТАМЕНТУ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ
1. Про надання безповоротної фінансової допомоги учаснику Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків "ЕНЕРГОДІМ" - Об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку "ОБЕРЕГ-21".
2. Про внесення змін до рішення Виконавчого комітету Одеської міської ради від 24 червня 2021 року № 211 "Про призначення Комунальної установи "Грантовий офіс "Одеса 5Т" замовником проєктування та проведення благоустрою скверу-меморіалу "Проти забуття", розташованого за адресою: м. Одеса, Люстдорфська дор., 27".
ПИТАННЯ УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ВЗАЄМОДІЇ З ОРГАНАМИ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ
1. Про внесення на розгляд Одеській міській раді проєкту рішення "Про внесення змін до Міської цільової програми розвитку органів самоорганізації населення в м. Одесі на 2020-2022 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 06 лютого 2020 року № 5645-VII".