Снігопад та ожеледиця роботі не перешкода: на Одещині під час негоди укладали асфальт

META

На Одещині на трасі біля Арцизу під час снігопаду укладали асфальт прямо на лід. В Укравтодорі відреагували на цей інцидент.

Виконавчий директор Національної асоціації дорожників України Олег Варивода виклав на своїй сторінці в Facebook ролик, де робітники укладали асфальт прямо на лід під час снігопаду. Він підписав відео:

Тільки ось не треба розповідати про технології, що дозволяють укладати а/б суміш при мінусовій температурі. Ці технології я знаю не гірше за ваше, а ще я знаю, як підбирається склад цієї суміші, які застосовуються модифікатори і як це має перед початком робіт бути узгоджено технаглядом Служби доріг. Нічого цього виконавцем не було зроблено

В Укравтодорі заявили, що підрядну компанію ТОВ "СК Автобуд" заздалегідь попередили про погіршення погодних умов. Проте ці слова були проігноровані.

Інженер Укравтодору зафіксував, що за наявності опадів та мінусової температури повітря субпідрядна організація проводить роботи з влаштування асфальтобетонного покриття на дорозі Т-16-27. Поверхня основи була засніжена та з ожеледицею. Всі ці показники суперечать вимогам ДСП.

Укравтодор видав розпорядження про припинення робіт, які надалі не будуть прийняті та оплачені.

Раніше у столиці дорожники укладали асфальт під час снігопаду.