Роботи з освітлення пішохідних переходів в Одесі продовжуються. Фото

Одесский горсовет

Тривають системні роботи із забезпечення видимості пішоходів на пішохідних переходах у рамках Міської цільової програми "Безпека дорожнього руху в місті Одесі".

Так, роботи із забезпечення видимості пішоходів на пішохідних переходах у Малиновському районі міста були виконані на таких локаціях: вул. Маршала Малиновського, вул. Бреуса, 17 і 30, вул. Бреуса ріг вул. Єфімова.

Раніше роботи з освітлення пішохідних переходів були виконані в мікрорайоні Чорноморка.

"Важливо освітлити пішохідний перехід так, щоб водії, які наближаються, могли ясно бачити пішоходів. Просте розміщення світильника над пішохідним переходом не є відповідним рішенням. Необхідно створити видимий контраст між пішохідним переходом та поверхнею дороги. Це досягається за рахунок використання асиметричного розподілу світла, що забезпечує високий вертикальний рівень освітленості пішохода з боку водія. Водночас сам пішохідний перехід отримує високий горизонтальний рівень освітленості, тому його видно з великих відстаней", - зазначив директор КУ "СМЕП" Денис Корсаков.

Разом з цим, для покращеної індикації в нічний і сутінковий час дорожнього знака "Пішохідний перехід" пішохідні переходи оснащуються двосторонніми підсвічуваними інформаційними знаками.