В Одесі у дворі багатоповерхівки підозрілий чоловік нібито намагався викрасти авто. Відео

Новини.LIVE

В Одесі, у дворі багатоповерхівок на ЖМ "Радужний", мешканці помітили підозрілого чоловіка, який крутився довкола машини, наче хотів її викрасти.

Про це повідомляє Новини.LIVE.

Читайте також: "Вкрали навіть флешку з весільним відео" - квартири одеситів масово обкрадають під час січневих канікул

Помітили дивного чоловіка

https://t.me/odesalivetv/10842

Мешканці ЖМ "Радужний" помітили підозрілого чоловіка, який кружляв біля автівки та намагався відкрити двері з різних боків. "Примудрився залізти через багажник, щараз здає вперед трохи, потім назад, багажник відчинений. Діє невпевнено, як для господаря машини. Телефонуємо в охорону та в поліцію", - розповіли очевидці ситуації.

Як убезпечити своє авто від викрадення

Залишайте машину в гаражі. Якщо ви не маєте власного гаража чи він дуже далеко від будинку, спробуйте винаймати в оренду той, який найближче до вашої оселі. Так, це зайві витрати, проте так ваша машина буде у безпеці.

Придбайте блокувальний комплекс. Блокатори можна ставити на капот, кермо, педалі, коробку передач, гальма. Так крадій витратить більше часу на викрадення машини, а може й взагалі відмовитись в процесі від цієї ідеї.

Зробіть сигналізацію помітною. Мерехтливий діод біля лобового скла вказуватиме на те, що машина оснащена сигналізацією. Проте, не вказуйте те, який сам тип сигналізації у машині.

Підтримуйте порядок в машині. За статистикою неохайні машини крадуть частіше, ніж ті, які чисті та доглянуті. Так зловмисник розуміє, що за машиною хазяїн пильнує та буде діяти в разі викрадення.

Ховайте цінності з салону. Не залишайте на передньому сидінні цінні речі: сумочки, барсетки, документи, щодою Приберіть речі в багажник або на підлогу автомобіля.

Паркуйтеся в безпечних місцях. Якщо є можливість поставити машину на платну парковку, скористайтеся цією послугою.

Заховайте замок запалювання.

Не користуйтеся послугами "підпільних" автосервісів. Нерідко траплялися випадки, коли машину у таких СТО не лише ремонтували, а й готували до викрадення. Перед завезенням машини до майстрів, ставте всі системи у сервісний режим, в якому всі брелоки знімаються, а машина дістається майстрам з одним штатним ключем. Так системи захисту машини будуть під вашим контролем.

Закриватйе машину. Банальна порада, проте нерідко саме ця помилка вартує автівки. Якщо ви забуваєте закривати двері чи вікна, вигадайте для себе якийсь сигнал, який нагадуватиме вам про перевірку безпеки машини. І навіть після закриття машини, перевіряйте двері, інколи система може "заклинити".

Чим незвичніша машина, тим менше цінності вона становить. Яскраві машини не часто привертають увагу крадіїв, адже таку і знайти легко за орієнтуванням, і продати непросто.

Зніміть кермо. Якщо ваша машина може завестися без ключа, то крадію буде вкрай непросто виїхати кудись без керма. Тягати з собою кермо не вихід, проте його можна заховати у багажник. Так потенційний крадій затримається на місці, а, можливо, й зовсім передумає красти машину.

Кримінальні новини Одеси та області

В Одесі 9 січня на вулиці Академіка Заболотного затримали чоловіка, який викрав чужу машину.

На Закарпатті двоє чоловіків пограбували мешканця Одещини. Зловмисники викрали у чоловіка цінні речі та 10 тисяч гривень.

В Одеській області затримали іноземця, який побив свого товариша з Чорноморськогої ОТГ за прохання повернути назад позичену машину.