На Куликовому полі в Одесі розгорнули пункт обігріву для 200 безхатьків

Укрінформ

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Через наближення сильних морозів, які прогнозують синоптики, облаштували за підтримки міської влади намет, в якому люди зможуть обігрітися, отримати гарячий чай з печивом», - зазначив голова ГО Федір Герасимов.

За його словами, шестеро волонтерів, що позмінно чергують, можуть надати першу медичну допомогу чи викликати при потребі бригаду швидкої допомоги. Біля намету встановили електрогенератор, неподалік - сміттєві баки та біотуалет.

Волонтери кажуть, що готові також прийняти посильну допомогу від містян, яку розподілять між нужденними, - теплий одяг, фасовані продукти, чай тощо.

Пункт обігріву на Куликовому полі - перший із чотирьох, які відкриють за потреби для бездомних волонтери місії «Нове життя» у Київському, Малиновському та Суворовському районах міста.

Якщо температура повітря нижче -12°C утримається протягом декількох днів, розгорнуть до 300 пересувних пунктів обігріву на автодорогах також підрозділи ГУ ДСНС в Одеській області.

Варто зауважити, що протягом грудня в Одесі померли 28 бездомних, ще 12 осіб - в інших населених пунктах. За даними обласного бюро судово-медичної експертизи, найчастіші причини смерті - ішемічна хвороба серця, кардіоміопатія (ураження м'язів серця), отруєння алкоголем чи невідомими речовинами.

Фото: Думская