Заборона на в’їзд, рибальство та рух суден: у прикордонних районах Одещини ввели режимні обмеження

UA: Cуспільне мовлення

З 11 травня 2022 року у прикордонних районах Одещини ввели режимні обмеження. Про це повідомили у пресслужбі Ізмаїльського прикордонного загону.

Нові правила стосуватимуться зон, які розташовані у 500 метрах від лінії державного кордону. Відтепер у визначеній місцевості заборонено перебування плавзасобів та суден рибного господарства за вийнятком:

часу з 07:00 до 19:00 на ділянках з 18 км Старостамбульського гирла по 22 км р. Дунай, 14 км Очаківського по 18 км р. Дунай, з 0 км по 12 км Соломонового рукава, з 32 км по 54 км Кілійського гирла, з 48 км по 50 км р. Дунай, з 60 км по 81 км р. Дунай, зі 100 км по 48 милю р. Дунай, з 56 милі по 70 милю р. Дунай; суден флоту рибної промисловості при наявності дозвільних документів; суден, які відвідують підприємства та організації на островах Стамбульський, Анкудінов, Кубану, Кубанський, Очаківський, Машенька, Катенька, Малий Далер, Великий Далер, Малий Татару, Єрмак;

У всіх випадках екіпаж судна повинен за 30 хвилин до виходу та під час повернення проінформувати про свій рух підрозділи Держприкордонслужби. На борту повинні бути встановлені надійні засоби зв’язку.

Також у прикордонних районах заборонено:

в’їзд людей, за винятком місцевого населення та людей, які працюють на зазначений території, власників земельних ділянок, транзитного перетину, людей, які їдуть к родичам та мають нотаріально завірене запрошення; ведення робіт, окрім сільськогосподарських, будівельних та тих, що потрібно проводити для ліквідації наслідків стихійного лиха та осередків особливо небезпечних інфекційних захворювань; відпочинок, рибальство, полювання та випас худоби; скупчення транспортних засобів (понад двох), зупинки на узбіччях довше 20 хвилин (не пов’язані з технічними несправностями); перевезення в транспортних засобах зброї та будь-яких засобів активної оборони без відповідних на те дозволів; використання приладів нічного бачення, тепловізійної техніки, радіостанцій; використання повітряних суден.

Обмеження не стосуватимуться представників військових формувань, органів цивільного захисту, комунальних служб, швидкої медичної допомоги.

Читайте також 7 тис. людей за добу: яка ситуація у прикордонних пунктах пропуску на Одещині В Одеській області затримали шістьох чоловіків призовного віку, які намагалися незаконно перетнути кордон України та Молдови На Одещині іноземець намагався вивезти за кордон півмільйона доларів

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області