В Одесі два підпільні гральні заклади більше не працюють завдяки поліції. ФОТО

Магнолія-ТВ

Всупереч законодавству вони працювали на вулиці Академіка Корольова та проспекті Академіка Глушка. Зачинені колись заклади потай відновили роботу і приймали відвідувачів за умовним сигналом.

Про незаконну діяльність з проведення азартних ігор слідчо-оперативну групу сповістили працівники патрульної поліції. Виїхавши за вказаною адресою, правоохоронці виявили в приміщеннях кількох працівників та відвідувачів.

«Поліцейські вилучили з гральних клубів загалом понад 60 одиниць комп’ютерного обладнання, яке використовувалося для надання клієнтам послуг. Наразі триває досудове розслідування провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 203-2 (Незаконна діяльність з організації або проведення азартних ігор, лотерей) Кримінального кодексу України. Її санкція передбачає покарання штрафом від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком на один рік, - розповідає заступник начальника відділу поліції № 4 Одеського районного управління поліції № 1 Олег Зощук. - Відносно осіб, які грали в азартні ігри, поліцейські склали протоколи за ст. 181 (Азартні ігри, ворожіння в громадських місцях) Кодексу України про адміністративні правопорушення».

За матеріалами поліції Одеської області