Як Токіо готується до Олімпіади на фоні протестів: фото

Вже 23 липня в Токіо відкриються Олімпійські ігри. На тлі третьої хвилі пандемії коронавірусу в країну прилетять близько 90 тисяч осіб – атлетів, тренерів, спортивних функціонерів і журналістів. Проти проведення ігор в таких умовах активно виступають японські лікарі та самі мешканці Токіо.

Про це повідомляють видання АР та The Guardian

Зазначається, що понад 79 тисяч, прибудуть до Токіо з-за кордону. Це приблизно половина кількості, на яку розраховували організатори Олімпійських ігор до того, як пандемія коронавірусу змусила їх відкласти змагання минулого року. До того ж організатори попросили національні олімпійські комітети та федерації спорту зменшити чисельність своїх делегацій, з огляду на небезпеку поширення інфекції COVID-19.

Фото Reuters

Між тим, самі японці схоже проти проведення Олімпіади в цьому році: травневе опитування показало, що таких понад 80%, з них одна половина вважає за необхідне відкласти Ігри, а інша – і зовсім їх скасувати через коронавірус.

Проти Олімпіади виступали і японські лікарі. Так японська медична спільнота виступила проти, а головний медичний радник уряду доктор Шигеру Омі заявив, що проводити Олімпіаду під час пандемії “ненормально”. Так нагадав, що наразі лише 5% японців повністю вакциновані від коронавірусної інфекції.

Нагадаємо, перенесені через пандемію коронавірусу Олімпійські ігри в Токіо пройдуть у 2021 році незалежно від ситуації з COVID-19, заявили організатори. Літня Олімпіада стане “іграми, які перемогли коронавірус”.

Раніше стало відомо, що на Олімпійських іграх у Токіо вперше виступить трансгендер.

Раніше, Японія оголосила про початок масової вакцинації від коронавірусу перед Олімпіадою. У країні планують вакцинувати 36 мільйонів людей похилого віку за два місяці

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.