У Токіо виявили перший випадок COVID-19 в Олімпійському містечку

В Олімпійському містечку у Токіо було виявлено перший випадок інфікування COVID-19. Позитивний тест на COVID-19 здав іноземець зі складу організаторів змагань. Ігри мають розпочатися вже 23 липня.

Про це йдеться у повідомленні видання The Japan Times.

Так, організатори змагань підтвердили, що захворів іноземець, який працював над організацією Олімпіади. Він отримав позитивний результат тесту під час планового тестування 16 липня.

Його ім’я та національність не розголошують задля безпеки. Однак запевняють, що інфікований не спортсмен.

Крім того, коронавірус підтвердили ще в щонайменше 14 людей, пов’язаних з Іграми — це представники медіа, підрядники та члени команди, яка займається підготовкою змагань.

Стало відомо, коли Україна зможе прийняти Олімпійські ігри: відповідь Міністра молоді та спорту

Випадок в Олімпійському містечку викликає особливе занепокоєння, оскільки спортсмени та члени їхніх делегацій вже почали прибувати до Японії. Зазначається, що загалом за останній час було виявлено 15 випадків інфікування коронавірусом, але наголошується, що позитивні тести отримали лише працівники оргкомітету Олімпійських змагань. І лише тепер перший випадок було зафіксовано в містечку спортсменів.

Ключовою частиною заходів з боротьби з інфекцією наразі є щоденне тестування слини спортсменів, які беруть участь в іграх, а також регулярне тестування інших учасників змагань. Наголошується, що пересування відвідувачів також має контролюватись і обмежуватися.

Проте, в підтвердження того, що організаторам ігор у Токіо вже важко забезпечити дотримання антиковідних правил, 16 липня угандійський важкоатлет Юліус Ссекітолеко зник з місця тренувань своєї команди в Осаці.

За словами організаторів ігор, влада все ще розшукує спортсмена з Уганди. За повідомленнями ЗМІ, він залишив записку і повідомив, що хоче залишитися і працювати в Японії, оскільки життя в Уганді було важким.

Нагадаємо, олімпійці з України прибули 17 липня до Токіо. Після проходження в міжнародному аеропорті Токіо усіх необхідних міграційних процедур, перевірки документів та здачі тесту на COVID-19 українці відправилися в Олімпійське селище.

Вже 23 липня в Токіо відкриються Олімпійські ігри. На тлі третьої хвилі пандемії коронавірусу в країну прилетять близько 90 тисяч осіб – атлетів, тренерів, спортивних функціонерів і журналістів. Проти проведення ігор в таких умовах активно виступають японські лікарі та самі мешканці Токіо.

Отже, перенесені через пандемію коронавірусу Олімпійські ігри в Токіо пройдуть у 2021 році незалежно від ситуації з COVID-19, заявили організатори. Літня Олімпіада стане “іграми, які перемогли коронавірус”.

Раніше стало відомо, що на Олімпійських іграх у Токіо вперше виступить трансгендер.

Раніше, Японія оголосила про початок масової вакцинації від коронавірусу перед Олімпіадою. У країні планують вакцинувати 36 мільйонів людей похилого віку за два місяці

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.