Українські олімпійці у Токіо сплять на ліжках з картону

Українські спортсмени, які представлятимуть нашу країну на Олімпійських Іграх у Токіо, продовжують прибувати до Японії. 23 липня стартують ХХХІІ літні Олімпійські ігри. В Японії Україну представлять 157 спортсменів, які виступлять в 25 видах спорту.

Українські олімпійці розмістилися в олімпійському селищі у Токіо в одно- та двомісних номерах. Цікаво, що ліжка для учасників ігор зроблені з картону. На своїй сторінці в соціальній мережі Instgram Олексій Гунбін, який виступить у стрільбі з лука, показав ліжка, які зроблено з картону.

Пресслужба Національного олімпійського комітету України показала фото з їдальні. У НОК зазначили, що їдальня працює цілодобово. При цьому спортсмени їдять, сидячи один навпроти одного через скляну перегородку.

Раніше Міністерство молоді та спорту повідомило, що у порівнянні з Олімпіадою-2016 Ріо-де-Жанейро, сума призових залишилася незмінною в доларах. За виграну золоту нагороду спортсмен отримає 125 тисяч доларів. Нагадаємо, у гімнаста Олега Верняєва, який повинен був представляти Україну на XXXII Олімпійських іграх Токіо-2020, виявили допінг та дискваліфікували на чотири роки.