Композитор Олімпійських ігор в Токіо звільнився через скандал із інтерв'ю 90-х років

В інтерв'ю він зізнався, що знущався з однокласників, які мали інвалідність.

Японський музикант та композитор Кейго Оямада звільнився з творчого колективу церемонії відкриття Олімпійських ігор у Токіо через інтерв'ю багаторічної давнини, в якому він зізнався, що у шкільному віці знущався з дітей з інвалідністю. Про це пише Kyodo.

Коли стало відомо, що 52-річний Оямада відповідає за музикальний супровід відкриття Олімпіади-2020, у соцмережах піднялась хвиля критики через його інтерв'ю 1990-х років. Музикант зізнався, що інтерв'ю, опубліковані в січні 1994 року в журналі Rockin'On Japan і в серпні 1995 року в журналі Quick Japan, цитували його правильно, коли він говорив про знущання над однокласниками з інвалідністю «без жодного жалю».

У своєму твіті минулого тижня Оямада написав: «Я щиро впевнений, що подібні вчинки та висловлювання потрібно критикувати». Він додав, що відчуває «глибокий жаль та відповідальність» за те, що він називає своїми «надзвичайно незрілими» діями.

Організатори ігор заявили, що 4-хвилинна композиція, створена Оямадою, не буде використана під час церемонії, заразЧитати все за адресою:https://ms.detector.media/trendi/post/27810/2021-07-20-kompozytor-olimpiyskykh-igor-v-tokio-zvilnyvsya-cherez-skandal-iz-intervyu-90-kh-rokiv/