Українська арбітриня Монзуль судитиме матч Олімпіади

Українська асоціація футболу повідомила, що на матчі першого туру жіночого футбольного турніру Олімпіади в Токіо Китай — Бразилія (група Е) працюватимуть українські судді. Бригада 40-річної Катерини Монзуль судитиме матч жіночого футбольного турніру Олімпіади між збірними Китаю і Бразилії.

Українська асоціація футболу розповіла, що головним арбітром матчу, який відбудеться 21 липня в Ріфу на стадіоні «Міягі», буде українка Катерина Монзуль. На лініях їй допомагатимуть співвітчизниця Марина Стрілецька та чешка Люсі Ратайова. Четвертий арбітр — Стефані Фраппар (Франція). Арбітр системи VAR — Гільєрмо Гуадра Фернандес (Іспанія). Асистенти арбітра системи VAR — Бенуа Мілло (Франція), Сем Фішвік (Німеччина) та Дженні Палмквіст (Швеція).

Катерина Монзуль - українська футбольна арбітриня. Перша жінка-арбітр в Україні, яка потрапила в елітну категорію арбітрів та арбітринь ФІФА та перша арбітриня, яка обслуговувала матчі прем'єр-ліги України. Судила фінал жіночої Ліги чемпіонів 2013/14 «Тюресо» — «Вольфсбурґ» і фінал жіночого чемпіонату світу 2015 США — Японія.

Нагадаємо, наприкінці липня, а саме з 23 липня в Токіо стартують XXXII літні Олімпійські ігри. Як підготувалась Україна на відтермінований на рік міжнародний турнір, читайте в матеріалі ASPI news. Також ASPI news писало, що єдина жінка у олімпійській збірній України із боксу Анна Лисенко розповіла про гендерні стереотипи та про підготовку Олімпіади 2020 року.