Kyodo: Зниклого в Японії олімпійця зі збірної Уганди знайшли — його виявили камери спостереження

Про це повідомило агентство Kyodo з посиланням на джерела у правоохоронних органах.

20-річний важкоатлет зник у місті Ідзумі-Сано префектури Осака, де базувалася команда. Джуліус Секітолеко не з'явився на щоденне ПЛР-тестування. У його номері знайшли записку, в якій він повідомляв, що не повернеться «в країну, де важко жити» і буде шукати роботу в Японії.

Важкоатлет придбав квиток на поїзд до японського міста Наґоя, повідомили міські чиновники. У нього був мобільний телефон, але його паспорт зберігався у команди Уганди.

Чоловіка знайшли в місті Йоккаїті в центральній префектурі Міє — це приблизно у 40 кілометрах на південь від Наґої. Його виявили камери спостереження.

Відповідно до заходів боротьби на тлі COVID-19, запроваджених олімпійськими організаторами, спортсменам дозволено виїжджати лише до обмеженої кількості місць. Зокрема, до місць їхнього проживання. Вони повинні уникати контакту з громадськістю.

Зникнення важкоатлета з його тренувальних зборів викликало питання до безпеки Олімпійських ігор, у той час, коли Токіо та інші частини країни продовжують відхрещуватися від нових сплесків інфекцій.