Коли та о котрій церемонія відкриття Олімпіади-2020: де дивитися, розклад трансляцій

Уже в п’ятницю, 23 липня, в японському Токіо стартують XXXII літні Олімпійські ігри. Змагання повинні були відбутися ще минулого року, проте були відкладені через пандемію коронавірусу.

Незважаючи на нове зростання захворюваності в Японії та оголошення в Токіо надзвичайної ситуації, Ігри було вирішено не переносити. Водночас організатори заборонили вболівальникам відвідувати об’єкти Олімпіади.

У Токіо введено режим надзвичайної ситуації.

За традицією в стартовий день ОІ відбудеться церемонія відкриття. OBOZREVATEL проведе онлайн-трансляцію відкриття Олімпіади-2020. Початок – о 14:00 за київським часом.

Побачити яскраве шоу можна буде завдяки прямій трансляції на загальнонаціональному каналі UA: Перший. Крім того, ефір з Токіо проведуть російський Перший канал і білоруський державний мовник «Білорусь 1».

Сама церемонія триватиме понад три години, а для того щоб дотримуватися соціальної дистанції між проходами команд, її продовжили на 30 хвилин.

На Іграх будуть розіграні 339 комплектів нагород у 33 видах спорту. За медалі посперечаються понад 11000 спортсменів з 206 країн.