Судді Олімпійських ігор у Токіо отримують охолоджувальні жилети

Організатори Олімпійських ігор-2020 у Токіо встановлюють станції для розпорошування холодної води для олімпійських коней і охолоджувальні жилети для суддів.

Як пише Sportstar, експерти попереджають про ризик теплового удару для спортсменів і персоналу, особливо для тих, хто не звик до спеки Токіо або працює багато годин на вулиці. Влітку температура в Токіо може досягати 35 градусів тепла і більше.

"Там будуть охолоджувальні станції не лише для людей, а й для коней. Для волонтерів у нас є льодяники, пігулки та морозиво", — сказав співробітник організації Ігор Токіо-2020 Хідемаса Накамура.

Організатори перенесли марафон та спортивну ходьбу до прохолоднішого північного міста Саппоро. За словами офіційного представника відділу атмосферного середовища Японського метеорологічного агентства Мотоакі Такекава, з підвищенням температури щойно завершеного щорічного сезону дощів збільшується і ризик теплового удару.

Ігри проходитимуть у Токіо з 23 липня по 8 серпня, що збігається з найвищими температурами в країні. Експерти з екстреної медицини попередили, що особи, які надають першу допомогу на Іграх, можуть легко сплутати пацієнтів з тепловим ударом і коронавірусом, тому що хвороби мають схожі симптоми, такі як висока температура і зневоднення. Зазначається, що іноземні спортсмени не звикли до спекотної погоди в Японії, тож організатори намагаються створити якнайсправедливіші умови для всіх учасників.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!