Уперше на Токіо-2020 через коронавірус відсторонили спортсмена

Чилійська тхеквондистка пропустить Олімпіаду.

Представницю збірної Чилі з тхеквондо Фернанду Агірре відправили додому одразу ж після прибуття в Токіо через позитивний тест на коронавірус. Про це повідомляє чилійський олімпійський комітет.

Агірре прибула у аеропорт Токіо для участі на Олімпійських Іграх. Після прибуття вона мала здати тест на коронавірус та відправитися в олімпійське селище, де проживають решта спортсменів.

Проте Агірре не потрапила навіть до олімпійського селища. А саму Олімпіаду вона пропустить.

Чилійську спортсменку після цього відправили в оздоровчий комплекс, згідно протоколу проведення Олімпійських Ігор у Токіо в умовах пандемії коронавірусу.

Хто така Фернанда Агірре? 21-річна чилійська тхеквондистка. У 2019 році Агірре стала бронзовою призеркою Панамериканських Ігор - континентальні змагання, у яких беруть участь країни Північної та Південної Америки. Агірре - єдина представниця збірної Чилі у тхеквондо. В інших вагових категоріях тхеквондо чилійці не відбиралися. Олімпіада-2020 та коронавірус: останні новини 18 липня. Перші хворі коронавірусом в олімпійському селищі серед спортсменів. 19 липня. Третій хворий коронавірусом спортсменом в олімпійському селищі, кількість позитивний випадок, пов'язаних з COVID-19, зросла до 60 осіб. 20 липня. Позитивний тест на коронавірус у тренера збірної Чехії з пляжного волейболу, кількість хворих зросла до 72-х. Що далі 24-27 липня. Олімпійський турнір з тхеквондо.