Спалах COVID-19: в оргкомітеті Токіо-2020 обговорюють скасування Олімпіади

Олімпіада у Японії під загрозою. Керівник оргкомітету Токіо-2020 не виключає, що літні олімпійські ігри можуть касувати.

Спалах коронавірусної інфекції COVID-19 може зупинити проведення спортивного турніру. Про це 21 липня повідомило Reuters.

Керівник оргкомітету Тосіро Муто припустив, що поширення хвороби не дозволить й надалі проводити заходи. У разі погіршення ситуації чиновники готові ухвалювати радикальні рішення.

За кілька днів до початку Олімпіади медики почали фіксувати зростання кількості нових випадків COVID-19. У Токіо відпорний показник наразі зупинився на позначці у вище трьох тисяч. Режим надзвичайної ситуації триватиме до 22 серпня.

Проведення Олімпіади в Токіо було заплановано з 24 липня по 9 серпня 2020 року. У 2021 році організатори вирішили проводити Ігри без іноземних вболівальників. Місцевих глядачів також не допустять на заходи в шести японських префектурах, включаючи Токіо.

ASPI news повідомляло, як підготувалася Японія до зустрічі українських спортсменів. У Токіо чиновники оголосили фінальний бюджет Олімпіади.