Олімпіада-2020: спортсменку з Чилі відсторонили від змагань через COVID-19

Оргкомітет Олімпійських Ігор вже повідомив про 79 випадки зараження з початку цього місяця. Але вперше від змагань відсторонена спортсменка.

У Токіо, де через два дні стартують Олімпійські ігри, вперше від участі в змаганнях через коронавірус відсторонили спортсмена. Про це з посиланням на заяву Олімпійського комітету Чилі повідомляє Kyodo News. Спортсменка-хеквондистка з Чилі отримала позитивний результат тесту на коронавірус. Вона виявилася однією з восьми заражених коронавірусом, яких організатори Ігор виявили 20 липня.

Глава Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Адханом Гебрейєсус заявив, що на Олімпійських іграх звести ризик коронавірусу до нуля нереально. Але важливо виявляти випадки зараження і оперативно ізолювати хворих, щоб подальше поширення інфекції перервалося.

Нагадаємо, глава Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Аданом Гебрейєсус під час виступу в Токіо на 138-й сесії Міжнародного олімпійського комітету заявив, що на планеті може з'явитися новий і більш небезпечний штам коронавірусу. Також ASPI news повідомляло, що в Національній академії наук України заявили про загрозу "вибухових темпів" поширення хвороби.