Джилл Байден очолить делегацію США на відкритті Олімпіади в Токіо

Перша леді США Джилл Байден очолить делегацію США на відкритті Олімпіади в Токіо, дорогою в Японію вона також відвідає Аляску, повідомило агентство Associated Press (AP).

Перша леді прибуде в Токіо вдень у четвер, де у неї заплановано вечерю з прем'єр-міністром Японії Йосіхіде Сугою і його дружиною Маріко Сугою в палаці Акасака. Також вона, як очікується, зустрінеться з імператором Японії Нарухіто, відвідає церемонію відкриття літніх Олімпійських ігор і проведе в посольстві США вечірку, приурочену до перегляду матчу з софтболу між США і Мексикою.

Джилл Байден вирушить до Японії з Анкоріджа, найбільшого міста в штаті Аляска. Там вона зустрінеться з сім'ями солдат і ветеранів, які проживають в будинку Фішер.

Fisher House Foundation - благодійна організація, яка надає сім'ям солдатів і ветеранів безкоштовні комфортні будинки, поки їхні родичі перебувають у лікарні. Перша леді США відвідає Медичний центр корінних жителів Аляски і розповість про вакцинацію.

У вівторок представник Білого дому Дженніфер Псакі повідомляла, що Джилл Байден з нетерпінням готується до цієї тривалої подорожі.

Олімпіада в Токіо розпочнеться 23 липня і триватиме до 8 серпня.