Скільки медалей може завоювати Україна на Олімпіаді в Токіо: прогноз аналітиків

Україні передрікають шість золотих медалей на Олімпіади-2020. В яких видах спорту можуть лідирувати українські олімпійці, розкаже агентство ASPI news.

Українським спортсменам під силу завоювати 21 медаль на Олімпійських іграх в Токіо. Аналітики прогнозують нашій команді шість золотих медалей – це в три рази більше, ніж було на Олімпіаді в Ріо.

Експерти вважають, що нашій команді під силу завоювати шість золотих нагород. Для порівняння, в Ріо 2016 українці завоювали лише два "золота", а найкращий результат був продемонстрований в Атланті в 1996-му. Крім цього, Україна в Токіо пророкують ще сім срібних і вісім бронзових медалей.

Втім, варто зазначити, що цей прогноз був зроблений до того, як стало відомо, що Олег Верняєв та Дмитро Чумак не зможуть виступити на Олімпіаді через підозру у вживанні допінгу.

Проте, аналітики припускають, що Україна на 10 медалей поліпшить свої показники з Олімпіади-2016 в Ріо-де-Жанейро, де наша команда завоювала 11 медалей (2 золотих, 5 срібних, 4 бронзових) і посіла 31-е місце в медальному заліку.

Нагадаємо, загалом 157 спортсменів збірної України їдуть на Олімпійські ігри у Токіо. Це найменша делегація спортсменів за всю історію виступів України на Олімпіаді. Також став відомий розмір призових, які отримають українські спортсмени за медалі на Олімпіаді-2020. Так, за "золото" - олімпійці можуть отримати 125 тисяч доларів (3.3 млн грн), за "срібло" - 80 тисяч доларів (2.2 млн грн), а за "бронзу" - 55 тисяч доларів (1.5 млн грн).

Також повідомлялося, що Федерація боксу України провела зустріч ЗМІ зі спортсменами Національної збірної України з боксу, які представлятимуть нашу країну на XXXII літніх Олімпійських іграх у Токіо. Журналіст ASPI news відвідав захід та дізнався, як готувалися наші олімпійці до міжнародних змагань.