Календар виступів спортсменів з Львівщини на Олімпіаді-2020: коли та хто змагається

Львівську область на Олімпійських іграх-2020 у Токіо представляє 8 спортсменів, які змагатимуться у шести видах спорту.

Атлети з Львівщини боротимуться за медалі в боротьбі, кульовій стрільбі, велоспорті, художній гімнастиці, стрільбі з лука та карате. Змагання з цих видів спорту проходитимуть у різні періоди Олімпіади – з першого до останнього дня.

Список атлетів з Львівщини, що виступлять на Олімпіаді:

Павло Коростильов (кульова стрільба); Станіслав Горуна (карате); Олена Старікова (велоспорт); Христина Погранична (художня гімнастика); Алла Черкасова (вільна боротьба); Оксана Лівач (вільна боротьба); Тетяна Кіт (вільна боротьба); Вероніка Марченко (стрільба з лука).Першим з львів’ян виступить на Олімпіаді Павло Коростильов – він змагатиметься в перший день Ігор-2020 (субота, 23 липня).

Календар виступів львів’ян на Олімпіаді:

Павло Коростильов, кульова стрільба – 23-24 липня (пневматичний пістолет, 10 м), 1-2 серпня (швидкострільний пістолет, 25 м). Вероніка Марченко, стрільба з лука – 23, 27-30 липня (індивідуальні змагання), 25 липня (командні змагання). Олена Старікова, велосипедний спорт (трек) – 2 серпня (командний спринт), 4-5 серпня (кейрін), 6-8 серпня (спринт). Алла Черкасова, вільна боротьба (вагова категорія до 68 кг) – 2-3 серпня. Тетяна Кіт, вільна боротьба (вагова категорія до 57 кг) – 4-5 серпня. Оксана Лівач, вільна боротьба (вагова категорія до 50 кг) – 6-7 серпня. Станіслав Горуна, карате (куміте до 75 кг) – 6 серпня. Христина Погранична, художня гімнастика (особиста першість) – 6-7 серпня. Пряма трансляція Олімпійських ігор в Україні – ексклюзивно на Суспільному мовнику. Дивитися трансляція можна на телеканалі UA: Перший та сайті Суспільне Спорт.

Читайте також Чому Ігри в Токіо називаються "Олімпіада-2020", хоча відбуваються у 2021 році

Визначилося місто-господар Літніх Олімпійських Ігор-2032

МОК змінив девіз Олімпійських Ігор, який існує 126 років. Який вигляд він має

Читайте нас у Telegram: головні новини регіону