Український стартап перетворив українських олімпійців на відомих кіногероїв. Так підтримують збірну

Про це нам розповіли у Reface.

Кампанію з підтримки розпочали спільно з Міністерством закордонних справ, Українським інститутом, Міністерством молоді та спорту і Національним олімпійським комітетом.

Українців та іноземців, які вболівають за спортсменів з України, закликають писати слова підтримки олімпійцям у соцмережах із хештегом #серцемуТокіо та #OlympicUA.

У роликах Refаce українські атлети перевтілились у супергероїв кіно — наприклад, Аквамена, Диво-жінку, Залізну людину. А також інших кіногероїв.

Так, фехтувальниця Ольга Харлан втілена в образі Рей із «Зоряних воєн», каратист Станіслав Горуна — Нео з «Матриці», плавець Михайло Романчук — у ролі Аквамена, а легкоатлетка Ярослава Магучіх у ролі Диво-жінки.

Відео з Магучіх і ролі Диво-жінки «Олімпійські ігри у Токіо — це чудова нагода просунути позитивний імідж України у світі. МЗС вирішило допомогти команді всесвітньо відомого українського стартапу Reface досягти цієї мети творчо і нестандартно», — каже міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Відео з усіма спортсменами Що таке Reface?

Це один з найуспішніших українських додатків, який дозволяє за лічені секунди вставити своє селфі у відео чи фото із знаменитостями й анімувати їх під музику. Створений у 2020 році cтартап визнаний додатком року за версією Google Play. У серпні Reface став додатком номер один в американському App Store, випередивши TikTok та Instagram.

Додаток залучив $5,5 мільйонів інвестицій від провідного венчурного фонду Andreessen Horowitz. Серед користувачів додатку такі зірки як Ілон Маск, Снуп Дог, Майлі Сайрус, Брітні Спірс та інші. Більше про цей український стартап ми розповідали у нашому інтерв'ю із його засновниками. Почитати його можете тут.