Суд визнав законним обрання Вірастюка нардепом

Велика палата Верховного суду визнала законним обрання Василя Вірастюка народним депутатом. Зокрема, Палата ВС скасувала рішення від 23 травня, в якому йшлося про визнання протиправними дій Центральної виборчої комісії щодо встановлення результатів довиборів у Раду на 87-му окрузі.

Про це йдеться в заяві на сторінці ЦВК у Facebook.

“Дії ЦВК щодо встановлення результатів виборів в окрузі 87 правомірні, – рішення суду. Велика Палата Верховного суду скасувала рішення Верховного Суду від 23 травня”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначили в ЦВК, Велика палата Верховного Суду підтвердила правомірність дій і рішень ЦВК. При цьому суд залишив у силі протокол ЦВК про результати виборів в ОВО №87 (і пункти 1-2 постанови Комісії від 19 травня 2021).

Нагадаємо, Верховний суд вдруге скасував протокол ЦВК про визнання Василя Вірастюка переможцем на виборах на Прикарпатті.

Раніше ЦВК офіційно визнала перемогу представника партії “Слуга народу” Василя Вірастюка на довиборах до Верховної Ради на 87 окрузі на Івано-Франківщині.

Натомість Верховний Суд скасував протокол ЦВК про перемогу Вірастюка у 87 окрузі.

Нагадаємо, народна депутатка фракції “Європейська Солідарність” Вікторія Сюмар заявила, що результати виборів на Івано-Франківщині потрібно обнулити, щоб показати, що Україна залишається європейською державою.

Раніше голова Комітету виборців України Олексій Кошель заявив, що підкуп виборців у 87 окрузі (Івано-Франківська область) міг серйозно повпливати на результати довиборів у Верховну Раду.

Крім того, нардеп від “Слуги народу” Микола Тищенко зривав підрахунок голосів на Івано-Франківщині.

Як повідомлялось раніше “Європейська Солідарність” вимагає від Баканова звіту, що робили спецпідрозділи СБУ на виборах у 87-му окрузі

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.