Сергій Притула вийшов з партії “Голос”

Телеведучий і політик Сергій Притула оголосив про вихід з партії “Голос”. Водночас він наголосив, що не йде з політики.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook .

“Станом на сьогодні, 7 червня 2021 року, я оголошую про свій вихід з партії «Голос». Наголошую на тому, що я не йду з політики. Я йду з партії, яка, не в останню чергу завдяки діям нового керівництва, віддалилась від наших початкових засад настільки далеко, що можна констатувати точку неповернення”,— зазначив він.

На думку Притули, відсутність конструктивної комунікації між “верхами” та “ низами” є однією з причин, яка призводить до критики членів команд “Голосу” по всій Україні. Він додав, що обласні та міські осередки не мають відповідати за вчинки партійного керівництва. Тому він прийняв рішення дистанціюватися.

Він уточнив, що позиція партії має проявлятися у таких випадках, коли хтось з депутатів забуває про передвиборчі обіцянки і починає голосувати у розріз з бажаннями виборців. Однак відсутність будь-яких реакцій з боку керівництва означає “не лише толерування, але й погодження такої поведінки”.

“Партійні ряди почали очищати від тих, хто піддав критиці недобропорядних персонажів із “Голосу”. А це ще раз дає мені підстави чітко артикулювати, що з такими “функціонерами” мені не по дорозі”, — додав Притула.

Він пообіцяв повідомити про свої наступні плани у політичній царині на офіційних ресурсах.

Нагадаємо, що 8 червня 2019 року Сергій Притула оголосив про приєднання до команди “Голосу”.

Також Притула балотувався від “Голосу” у мери Києва.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.