Вашингтон уважно стежить: Зеленський пообіцяв Байдену низку подальших кроків

Президент України Володимир Зеленський під час вчорашньої розмови з президентом США Джо Байденом пообіцяв зробити низку подальших кроків. За цими кроками дуже уважно стежитимуть у Вашингтоні.

Про це РБК-Україна розповіло джерело, поінформоване про бесіду Байдена і Зеленського.

За словами співрозмовника, президенти США і України говорили про майбутній візит Зеленського в Білий дім, реформи в Україні, газопровід "Північний потік-2", План дій щодо членства в НАТО, а також про підтримку України проти російської агресії.

"Зеленський взяв на себе зобов'язання зробити низку подальших кроків, за якими у Вашингтоні будуть стежити дуже уважно", - сказав він.

Джерело зазначило, що Байден зі свого боку готовий зробити все можливе в питаннях "Північного потоку-2" та інтеграції України в НАТО.

"Що стосується Вашингтона, то там мають намір робити все можливе щодо "Північного потоку-2", НАТО і підтримувати Україну в її боротьбі проти російської агресії. Тепер потрібно підтвердити слова діями", - додав співрозмовник РБК-Україна.

Нагадаємо, відбулась розмова президента США Джо Байдена та президента України Володимира Зеленського. Про це у понеділок заявив радник США з національної безпеки Джейк Салліван.

"Президент Байден сказав президенту Зеленському, що він і надалі рішуче захищатиме український суверенітет та територіальну цілісність. Він також сказав президентові Зеленському, що з нетерпінням чекає, щоб привітати його у Білому домі тут у Вашингтоні, цього літа - після того, як він [Байден] повернеться з Європи", - відзначив американський посадовець.