Зеленський і Байден провели предметні переговори

Президент України Володимир Зеленський і президент США Джо Байден предметно обговорили будівництво магістрального проекту "Північного потоку-2" з Росії до Німеччини, інтеграцію України в НАТО, ситуацію на Донбасі і реалізацію реформ в Україні, повідомив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк.

"Розмова була досить конкретною, предметною, охоплювала ключові теми для наших двосторонніх відносин. Ризики будівництва "Північного потоку-2" для європейської безпеки, максимально швидка і ефективна інтеграція України в НАТО, реальна ситуація на Донбасі без домішок російської пропаганди, очевидна реалізація реформ в Україні і, зокрема, процес деолігархізації", - розповів Подоляк у коментарі інформаційному агентству "Інтерфакс-Україна".

За його словами, "і президент США, і президент України практично однаково оцінюють існуючі на сьогодні ризики для безпеки європейського регіону".

Також Подоляк повідомив, що "президент Байден запросив президента Зеленського в липні відвідати Вашингтон після повернення Байдена з серії самітів, які відбудуться в червні". "Це зустріч Великої сімки, саміт НАТО, двосторонній саміт США і Росії", - сказав він.

"Після всіх цих подій буде цілком логічним знову скоординувати політику наших держав, і ще раз провести і синхронізувати наші партнерські позиції", - підсумував радник керівника Офісу президента.