Кличко виступив з привітанням на з'їзді партії Європейська солідарність

Мер Києва Віталій Кличко виступив на з'їзді партії Європейська солідарність, який транслювали на YouTube-каналі партії. Раніше на виборах він відхрещувався від її підтримки.

Кличко брав участь у з'їзді в форматі відеозвернення.

"Від партії УДАР вітаю учасників з'їзду Європейської солідарності. Упевнений, сьогодні всі проєвропейські сили повинні зробити все для незворотності України на європейському шляху розвитку", – сказав він.

Звернення Кличка тривало близько хвилини.

Влітку 2020-го Євросолідарності заявляла, що готова висунути Кличка кандидатом у мери Києва на осінніх виборах. Кличко тоді відмовився і заявив, що йде від своєї партії – УДАР. У вересні 2020-го Євросолідарність публічно підтримала кандидатуру Кличка. Мер Києва після цього заявив:

"Ми не торгуємося".

Нагадаємо,

З 12 травня правоохоронці провели масові обшуки в офісах комунальних служб Києва. Фігурантом справи про нібито "кришування" незаконної торгівлі в підземних переходах став, зокрема, соратник Кличка. Кличко назвав обшуки "спецоперацією проти себе особисто".

18 травня в під'їзд будинку, де проживає Кличко, прийшла СБУ зі спецназом. В СБУ заявили, що обшуки не мали до мера жодного відношення і відбувалися в іншій квартирі під'їзду в рамках масштабної спецоперації. Мер Києва назвав обшуки тиском на місцеву владу і пов'язав їх із "нарадами" щодо його персони, які, як стверджує Кличко, проводяться в Офісі президента.

Пізніше президент Зеленський, коментуючи обшуки в комунальних службах Києва, а також у "соратників" Кличка, заявив, що "вони крали гроші" в бюджеті. Кличко назвав ці заяви маніпуляціями.